Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én férjem nem igazán...

Csak az én férjem nem igazán igényli a szórakozást, kikapcsolódást?

Figyelt kérdés
Ha van egy kis szabad ideje, inkább itthoni munka, net, tévé. Egyszerűen alig lehet rávenni, hogy kimozduljunk...
2010. nov. 5. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én párom pont az ellenkezője. Ő imád szórakozni. Mozi, koncertek, bálok, bográcsozás(nyáron) stb. Na meg néha csak elmegyünk a barátokkal és beülünk egy italra.

Am lehet én gondolom rosszul, de szórakozni legjobban falun lehet. Ott vannak a legjobb bálok, koncertek, meg egy bográcsozást is könnyebb megszervezni, mint a sokadik emeleten. Igaz a mozi színház nincs, de havi egyszer kibírom a buszozást a városba.

2010. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én párom elkísér vásárolni, ruhákat próbálni, sétálni, ügyeket intézni étterembe, kávézóba évente két három mozi van és kb. egy színház. Szeretnék menni olyan szórakozóhelyre ahol lehet táncolni zenére, de oda nagyon nehéz elhívni mert zaj érzékeny.
2010. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem csak a te férjed nem igényli.

én sem.

2010. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Beatrix17 ***** válasza:
Nyugi,az enyém sem!Igaz,nem a férjem!Már a vérem megalvadt mellette!
2010. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!