Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én férjem nem igazán...

Csak az én férjem nem igazán igényli a szórakozást, kikapcsolódást?

Figyelt kérdés
Ha van egy kis szabad ideje, inkább itthoni munka, net, tévé. Egyszerűen alig lehet rávenni, hogy kimozduljunk...
2010. nov. 5. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi se járunk szinte sehová,de tény h. ő inkább nem tudja mit akar csinálni.unatkozik,de semmihez sincs kedve, apu pl. nem jár sehová.
2010. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen. 18 éve vagyunk együtt (36 évesek vagyunk). Mostanában egyre többször igent mond programokra (koncert, színház, vacsi a barátokkal). Ilyenkor gyerek a mamához, és mi megyünk. De nem túl sűrűn, havi 1 alkalom általában.
2010. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az enyém sem, munka után eszik, tv-zik, alszik. Hétvégén sincs kedve semmihez, maximum a nagyszülőkhöz, de szórakozni EGYÁLTALÁN nem járunk. Fáradt, pénzhiány, meg nem igazán vannak barátai, csak az enyémek. Ez van.
2010. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mivel Gyesen vagyok, így elég sok pénz "kiesik" havonta, nálunk ez is ok. Ha több lenne, többet járnánk el szerintem.
2010. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, a hátam közepére sem kívánom a programokat. Először is, a mi barátainkkal csak egyet lehet csinálni: inni. Teljesen mindegy mi a program, mindig mindenki részeg. Ebből nem kérek. Kettesben még elmennék a párommal valahová, ha nem reggel 7-től este 7-ig dolgoznék, hétfőtől-szombatig. Alig várom a hétvégét, hogy végre NE kelljen kimozdulni, lustálkodhassak. Vidéki lévén a legközelebbi szórakozási lehetőség is 1 óra buszozást jelent, szóval nem egy nagy kikapcsolódás.
2010. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

enyémnek sincs kedve sose...hazaér,kaja,net,filmezés,alvás,én meg visitanék már (nem,nem itthon ülök,énis ledolgozom ugyanugy a 8 órámat,mindketten szellemi munkát végzünk,hasonló keresettel)

Még nincs gyerek,simán megtehetnénk idő és pénz szemponjából is hogy heti 1-2x csinálni vmit...vacsi,mozi,szinház,akármi...de nem...de ha elmegyek nélküle(miután könyörögtem neki 1 órát,h jöjjön),játssza a sértődöttet...

2010. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ebből a szempontból mi is ég és föld vagyunk. Az esetleges kimozduás annyiból áll nála, hogy elmegyünk moziba, vagy az utóbbi időben egyre gyakrabban mondja, hogy menjünk vásárolgatni (na csak azért mert tudja, ha kibír egy napot akkor legalább 1 hónapig nem cseszegetem vele), esetleg haverok.

Én viszont olyan szivesen elmnennék időnként táncolni, szórakozni, bulizni. Ha nagy nehezen sikerül bármire rávennem, tud olyan fájdalomat produkálni az arcára, hogy a szívem szakad meg. Egyébként is nagyon beszédes az arca.

:)

2010. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. nov. 10. 13:20
 9/14 anonim válasza:
Mi 29éve vagyunk együtt, de a két kezem megtudnám számolni,hányszor mentünk el szórakozni.Ha én jól szeretném magam érezni,elmegyek sétálni a Váci utába, beülök kávézni, sütizni, de ezt mind egyedül és nem pasit szeretnék felszedni, mert ahhoz nincs kedvem, szeretek egyedül bóklászni!
2010. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve vagyunk együtt,nagyon fura családja van, mindent megszólnak,az otthon ülésre nevelték.Évekig cirkuszoltam vele, és megváltozott.Bár táncolni még nem jön el, de rendszeresen együtt vásárolunk, baráti összejövetelek, még 1 külföldi társasutazásra is rávettem. Igaz alkut kötöttünk de régen még a Balcsira sem jött volna nem hogy annyi emberrel összezárva órákat utazni.

Szóval ő megváltozott, próbál a családunkra hasonlítani, 2 hónapja mióta összeköltöztünk még nagyobbak a változások.

2010. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!