Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem hivatásszerűen kéjeleg...

Nővérem hivatásszerűen kéjeleg a neten, nem lenne ezzel gond, de?

Figyelt kérdés

Nővérem egyedül lakik egy megörökölt 1,5 szobás lakásban, úgy volt, tanul még levelezőn, de nagyszüleim fizetik a rezsit. Odaköltözhettünk volna, de nővérem háritott, hogy ugye nem leszünk sokat otthon, meg ilyenek, ezekkel eléggé fölbosszantott, mert anyagilag alig-alig járul hozzá a lakáshoz, és most kiderült, hogy webcamerán árulgatja magát, tehát ezért nem akarta, hogy odaköltözzünk.

Én elég szabad, egyedi gondolkodásmóddal rendelkezem, de ez így nagyon fölháborított. Nem is tudom mit gondoljak róla, nagyon dühös vagyok rá. Amúgy meg nyugodtan csinálja, ha tudna belőle hazaadni, vagy saját albérletet kivenni.

Úgy volt, hogy nővérem visszaköltözik anyukámhoz, hárított, hogy ezért, meg azért nem akar... De így, hogy el van tartva, totálisan nem érvényes, hogy csak azért legyen önálló lakásban, mert ilyen munkát végez? Hát ez hol igazságos?

Simán elfogadnám, hogy a nővérem kurv@, ha nem én szívnám meg emiatt.... Ezekszerint még csak megélni sem lehet belőle, vagy csak elszórja a pénzt. Áh, nagyon dühös vagyok, nem igaz, h nővérem ennyire önző.


2010. nov. 5. 10:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg túl sok született feleségeket nézel
2010. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egy részt se láttam. Miért?
2010. nov. 5. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!