Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem hivatásszerűen kéjeleg...

Nővérem hivatásszerűen kéjeleg a neten, nem lenne ezzel gond, de?

Figyelt kérdés

Nővérem egyedül lakik egy megörökölt 1,5 szobás lakásban, úgy volt, tanul még levelezőn, de nagyszüleim fizetik a rezsit. Odaköltözhettünk volna, de nővérem háritott, hogy ugye nem leszünk sokat otthon, meg ilyenek, ezekkel eléggé fölbosszantott, mert anyagilag alig-alig járul hozzá a lakáshoz, és most kiderült, hogy webcamerán árulgatja magát, tehát ezért nem akarta, hogy odaköltözzünk.

Én elég szabad, egyedi gondolkodásmóddal rendelkezem, de ez így nagyon fölháborított. Nem is tudom mit gondoljak róla, nagyon dühös vagyok rá. Amúgy meg nyugodtan csinálja, ha tudna belőle hazaadni, vagy saját albérletet kivenni.

Úgy volt, hogy nővérem visszaköltözik anyukámhoz, hárított, hogy ezért, meg azért nem akar... De így, hogy el van tartva, totálisan nem érvényes, hogy csak azért legyen önálló lakásban, mert ilyen munkát végez? Hát ez hol igazságos?

Simán elfogadnám, hogy a nővérem kurv@, ha nem én szívnám meg emiatt.... Ezekszerint még csak megélni sem lehet belőle, vagy csak elszórja a pénzt. Áh, nagyon dühös vagyok, nem igaz, h nővérem ennyire önző.


2010. nov. 5. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha már pénzt keres, akkor fizesse a rezsit teljes mértékben, és adjon is haza, vagy fizessen ki titeket ha jár nektek a lakás árából!
2010. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
KAp belőle, nyugi... :D Hazaadni meg elég érdekes lenne, mert tuti kérdeznék, miből van... XD Bevallani meg... Oo Amúgy meg honnan veszed, hogy ilyen munkát csinál? Elég sok átverés van neten, kiteszik az innenonnan szerzett képeket, etc...
2010. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Viki233 ***** válasza:
100%
hát figyu sztem elkéne onnan paterolnotok őt mert ez így nem jogos.ha legalább fizetné a rezsit és nem ingyen élne ott akkor megérteném de így...szüleitek tudják h mit dolgozik?vhogy lekéne rendezni a csajt mert ez marha nagy önzőség a részéről.
2010. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De azért azt pontosítsuk hogy árulgat mit árulgat.Mert a prosti érintkezést árulgat, tehát összejön a férfival, de a neten van olyan szolgáltatás ahol csak webkamerán keresztül a látványt árulja, azt én nem nevezem szexszolgáltatásnak mert csak az érintkezés az.
2010. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most mondta el anyukámnak... Gondolom bűntudata volt, mert én meg a párom most keresünk albérletet és elég nehéz, így kibukott belőle a dolog. Mondhatja nyugodan azt, hogy takarít. Nekem nem a munka jellegével van gondom, mindenki úgy keresi meg manapság a pénzt, ahogy tudja, csak ezzel a szituációval, hogy így minket semmiz ki.

Nővérem totál el van kényeztetve, senki nem rendezte le soha 24 éve. Most se fogják... Már megszoktam, hogy nálunk ő a kis hercegnő. Én sem vagyok ronda, csak vagyok olyan hülye, hogy normáisan dolgozom, mellette tanulok, és még haza is adok. Sok ilyen hülye van, mint én.

2010. nov. 5. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő hogyan örökölhette a lakást egyedül?Mert ha nektek is van jogotok a lakáshoz,akkor egyszerűen simán költözzetek be és kész.
2010. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Viki233 ***** válasza:
100%
hát igen kedves előttem szólónak nagyon is igaza van!
2010. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
emlékszem rád, már tettél fel egy kérdést régebben, akkor is arról ment a vita, hogy ki lakjon a lakásba. ott mondták sokan, hogy el kellene adni a lakást ha nem akkor te is költözz be és kész
2010. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, igen én vagyok az... Nagypapám nevén van, tehát igazából semmelyikünknek nincs beleszólása. Nagypapámmal már beszéltem, de ideges lett, hogy nem igaz, hogy van 3 lakás, van 5 ember, és nem tudunk megegyezni. Magyarul én le vagyok tojva, belefáradtam már ezekbe a vitákba, itt kibosszankodom magam, és kész. Nekem nem jár semmi.
2010. nov. 5. 12:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyit keres kb.?
2010. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!