Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek adnád a házat ha választ...

Kinek adnád a házat ha választani kellene?

Figyelt kérdés

Van három testvér. 2 fiú és egy lány.


A legidősebb fiúnak van egy gyereke, a feleségétől elvált. Sajnos elég rossz élet utat választott magának. Nem nagyon dolgozik, szülők fizetnek sok esetben neki mindent még mindig. Hazudik, drogozik.Saját lakása nincs, 2 szobás albérletben él.

A középső fiúnak van 2 gyereke, felesége egy saját 2 szobás lakása, még egy kevés hitel van rajta. Dolgoznak mind a ketten, nem élnek rosszul de kinőtték a lakást és nincs lehetőségük nagyobbat venni.

A legkisebb lány, van férje 2 gyereke. A férje örökölt egy 4 szobás házat amit hitelből felújítottak, illetve a férj testvérét kifizették.

Dolgoznak mind a ketten, nem élnek rosszul.

Viszont a felújítás már nem most volt, évekkel ezelőtt és szükséges lenne. Pluszban a gyerekek taníttatása aktuálissá válik. Viszont hitelt nem szeretnének felvenni, pénzre lenne szükség, így eladná a házat valószínűleg.


A ház egy 3 szobás, nagy nappalis ingatlan.

Felújított, gondozott kerttel.


tegnap 14:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
82%
Itt, ebben q helyzetben is így döntenék. Totál egyértelmű, hogy szerinted a középső gyereknek kellene adni, hiszen az első egy drogos, a harmadiknak meg ott a férj öröksége. Az is nyilvánvaló, hogy te vagy a középső gyerek és tippre a szülők a drogosnak adták
tegnap 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
88%
Eladnám ès a pénzt egyenlően szétosztanám
tegnap 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
24%
Egyértelműen a legidősebbnek adnám.
tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
86%

Mit nem értesz kérdező azon hogy itt nem kiviteleznének a gyerekekkel, mindenki egyenlő arányban kapna?


Ha ez nálunk lenne és az egyik testvérem csak úgy kapna egy lakást, akkor megszakítanám anyánkkal a kapcsolatot

tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

A szülő vagyok.

Nagy nekem már, egyedül vagyok.

Nem akarom szét osztani. Egész életemben ezt csináltam.

Most másképp akarom.

Ezért a kérdésre szeretnék választ kapni, nem arra, hogy osszam szét.

tegnap 14:54
 16/46 anonim ***** válasza:
94%
De miért kell valakinek neki adnod? Azon kívül, hogy balhét szíts koztuk?
tegnap 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
93%
Oké akkor a válasz: Melyik két gyereked nem fog hiányozni a háromból? Mert a másik kettő valószínűleg rád vágja az ajtót és soha többet nem látod se őket se az unokákat
tegnap 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
97%

Jogos, amit a 17-es ír. Ha engem az anyám minden ok nélkül kisemmizne, hát legalábbis meggondolnám, hogy tartsam-e vele a kapcsolatot.


Szóval válassz, hogy melyik kettőt nem csíped annyira, és melyik kettőnek a gyerekeit szeretnéd örökre elfelejteni.

tegnap 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
85%

Első sorban ha ténleg te vagy a szülő elég undorító lehetsz hogy ilyen megfordulod a fejedben,hogy kivételt teszel....

Másodrészt szerintem meg hazudsz mer a kédésben azt írod hogy a az első gyereknek a "szülők fizetnek...",szóval többesszám,most meg hogy egyedül vagy és kinőtted...szerintem kamu és a középső gyerek vagy és elvárod a házat...tök mindegyis undoritó bármelyik is vagy...

tegnap 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
89%
Undorító amikor kivételeznek az egyik gyerekkel. Én speciel már szóba sem állok azokkal a rokonokkal akik ezt csinálták. Annak add amelyiket jobban szereted, mert a másik kettő ha eszük van, nem állnak veled szóba utánna.
tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!