Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés
Elhagyta a férjét egy leszbi nőért és vitte a 3 éves kislányát is! Hagyta magát elcsábítani, azt mondta, "szerelmes vagyok" és lelépett, a férjét faképnél hagyta. Mit gondolnátok róla? Milyen anya/feleség az ilyen?
2010. nov. 4. 20:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nincs gyerekem, és távol áll tőlem a homofóbia, de szerintem is csúfolni fogják és nem azért, mert homofóbok a gyerekek, mert fogalmuk sincs mi az, csak annyit látnak, hogy más. Később, amikor már nem gyerekek hanem kamaszok akkor pedig nem fog párt találni, mert ez bizony elég sok esetben kizáró ok, és ilyenkor már tudatosan fogják csúfolni. És a gáz az, hogy a kislány egy pillanatig sem adott okot arra, hogy csúfolják.
2010. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
38%

22:05-nek:

Nem lesz homokos, de nem egyértelmű az egészséges mentális fejlődése, elvégre egy gyerek nem két nő, hanem két ellentétes nemű kapcsolatából születik.Én nem tenném ki a kicsimet ilyesminek, hogy mikor mások beszélnek a faterjukról, ő csak hallgasson nagyokat, vagy ha megkérdezik a társai, hogy anyád kivel él együtt, vagy kik neveltek, akkor azt kelljen mondania, hogy anyám meg a barátnője.

2010. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
22%
22:12-nek: igazad van, ráadásul az ilyenek közül kerül ki a legtöbb transzszexuális, hermafrodita és a hasonló gmo-k, az őszintét megmondva.
2010. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen hétköznapi történet, csak azért patogsz mert a nő lezbi, máskülönben te is azt mondanád hogy egy nönek joga van kilépni egy nem müködő kapcsolatból.
2010. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
78%

"mikor mások beszélnek a faterjukról, ő csak hallgasson nagyokat, vagy ha megkérdezik a társai, hogy anyád kivel él együtt, vagy kik neveltek, akkor azt kelljen mondania, hogy anyám meg a barátnője."


Nekem sem volt apám. 7 éves voltam, mikor lelépett, azóta nem láttam. És utáltam másokat, akik az apjukról beszéltek. De ez normális, hisz anyám hetero.

A fél karomat adtam volna, ha van két EMBER (irreleváns, hogy vaginája vagy pénisze van), aki SZERET. Minél több ember szeret egy gyereket, annál boldogabb, és aki azt hiszi, hogy számít, hogy milyen nemű embertől kap szeretetet, az nagyon-nagyon buta.

2010. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem olvasgassátok a Bavli Talmudot, hasonló gondolatokat tartalmaz, mint amikkel a ti agyatokat is széjjelmosták, birkucik!

Nem vitatkozom idiótákkal, mert hamar legyőznek a rutinjukkal.

2010. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
86%
Az érzelmeket nem lehet irányítani. Ha leszbikus volt, akkor előbb-utóübb megtörtént volna a dolog, csak idő kérdése volt.
2010. nov. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 22:54

Te talán nem vagy "birkuci"? Dehogynem, a te arrogáns kis agyacskádat is széjjelmosták, csak ennek annyira örülsz, hogy nem vallod b. Kis cuki...

2010. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Viki233 ***** válasza:
71%
jah szerintem is helyesen tette h kilépett egy nem működő kapcsolatból(akár nő akár férfi az illető aki végett megtörtént) de a lényeg a gyerek.jobb lett volna ha azt látja h apu és anyu között vmi nem műkszik?egy gyerek megérzi az ilyet.nem hülyék!és sztem sem fogja rossz irányba terelni a gyerek mentális fejlődését ha leszbikus pár neveli fel.ez hülyeség.vki kitalálta ezt a felfogást és a sok hü.lye begyöpösödött agyu emberke megy utána.de nem gondolná végig 1ik sem h valójában ezt a gyerek érdekében is teszik...és kben is csak azért háborognak így sokan mert a csaj egy másik csajért hagyta el a pasit..bevallom tényleg szokatlan de sztem nem jobb vagy rosszabb h nem 1 pasiért lett vége.az dobja rá az első követ aki nem szokott hibázni...
2010. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek Vikivel.

Ráadásul akit egynemű pár nevel, sokkal jobban teljesít az iskolában is, ráadásul nyitottabb, toleránsabb lesz. És ez az, ami ennek a begyöpösödött országnak hiányzik!

2010. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!