Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés
Elhagyta a férjét egy leszbi nőért és vitte a 3 éves kislányát is! Hagyta magát elcsábítani, azt mondta, "szerelmes vagyok" és lelépett, a férjét faképnél hagyta. Mit gondolnátok róla? Milyen anya/feleség az ilyen?
2010. nov. 4. 20:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
18%
Te vagy az elhagyott férj? vagy te vagy ez a liba?
2010. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
66%

Megvilágosodott. Jobb későn, mint soha.

Az anyaságát ez nem befolyásolja szerintem, attól pont olyan anyja a gyerekének, mint eddig volt.

Ha tényleg leszbi, akkor eddig se volt igaz feleség, hát ezután sem.

2010. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Egyik sem, a családhoz tartozom. Pontosabban az ex-sógornője vagyok.
2010. nov. 4. 20:46
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy milyen anya? Nem hagyta el a gyerekét. Vitte magával, azt írtad. Akkor az anyaságával semmi gond. Akkor lehetne kifogásolni, ha otthagyta volna.

Az meg hogy milyen feleség.. Jobb ha évekig csalja a férjét ahelyett hogy elmegy amikor elkezdi úgy érezni hogy már más kell neki?

2010. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyen nők a legutolsók, egy rongy amivel csak a padlót lehet felmosni mert arra az egyre alkalmasak, másra nem.
2010. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Az anyaságára olyan téren van befolyással a dolog, hogy normális nő nem engedné, hogy a gyerekének 2 azonos nemű enyelgését kelljen látnia. És nem azzal van a baj, hogy elhagyta, hanem hogy 1 évig csalta előtte. De nem fogok befolyásolni senkit, arra vagyok kíváncsi, hogy mások normálisnak gondolják-e a viselkedését.
2010. nov. 4. 20:50
 7/41 anonim ***** válasza:
34%

Rendes nő nem hagyja magát elcsábítani sem férfivel,sem nővel!

Aki szerint rendes anya az olyan nő,aki leszbi kapcsolatba viszi a kislányát,elég elvakult,és különös a rendes anyáról való véleménye! Egy rendes anya a gyerek érdekét nézi,nem a saját boldogságát! Egy anyának nem csak az a kötelessége,hogy enni adjon a gyerekének,hanem az is,hogy erkölcsileg is nevelje! Ez a nő pedig erre nem alkalmas.

Én is nő vagyok és anya is.

2010. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
70%
Milyen lenne? Nem a gyereke nélkül lépett le, vitte magával. Helyesen cselekedett. Gratulálok neki, hogy nem maradt meg egy nem működő kapcsolatban, hanem váltott, ez a legjobb, amit tehetett - a gyerek érdekében is.
2010. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
65%

Te utálod ezt a nőt, az biztos.

Hagyta magát elcsábítani...ha szerelmes lett, és egy nővel találta meg a boldogságot, szerintem helyesen cselekedett.

Mennyivel jobb azt látni egy gyereknek hogy egy férfi és egy nő állandóan gyűlölködnek otthon. Én ezt láttam, és megfogadtam hogy akármi lesz, ha nem bírom tovább valami miatt a választottammal, akkor otthagyom és nem szenvedek csak azért hogy a gyerek "teljes" családban nőjön fel. Amúgy meg az ilyen környezetben felnőtt gyerekekre szerintem nincs rossz hatással hogy látják két egyforma nemű ember szerelmét, és ettől nem lesznek ők is homoszexuálisok. Nyitottabb gondolkodású felnőttek lesznek, és korán megtanulják hogy mennyi embernek vannak előítéletei, pedig szerintem aztán egy kívülállónak sincs köze ahhoz hogy ki kit szeret.

2010. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes egyébként hogy ha a férfi szeretőt tart akkor hibáztatják a felséget is és a szeretőt is, de fordított esetben általában csak a feleség a szemét ri.bi, meg hát most persze a szerető is, de szerintem inkább csak azért mert ő is nő.
2010. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!