Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik -e társadalmi különbsé...

Létezik -e társadalmi különbség a párkapcsolatokban napjainkban?

Figyelt kérdés

Nektek volt olyan szituáció a párotokkal vagy annak szüleivel, amikor ezt éreztették veletek, vagy ti (jobb anyagiakkal..stb.) voltatok azok, akiket a másik "rosszabb" állapota zavart?


Véleményetek az társadalmi különbségek létezéséről?

Volt olyan kapcsolatotok, amelyben -e téren széles szakadék volt, de mégis sikerült, vagy sem?


2010. nov. 4. 18:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Van, persze, hogy van. Nálunk a húgomnál volt ilyen eset. Egy olyan fiúja volt a 20-as évei elején (évekig) akit semmi nem érdekelt, 8 általánosa volt, ilyen-olyan munkákból tartotta fenn magát, sehová nem jártak, ha mégis, a húgom fizetett, szüleimtől ki is volt tiltva a srác , szóval, volt baj bőven... vagyis, lehet, hogy nem is a fiúval volt baj, hanem a felfogásával, családjával. (apja nem volt, anyja 17évesen szülte, a nagymami nevelte) szóval, még akár sajnálni is lehetett volna... szerencsére tesóm észbe kapott. Most a fiúnak már van 2gyereke, az asszonyt meg veri, iszik, stb. A húgom meg férjhez ment ehy tanárhoz, aki hozzá illik.
2010. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem anno apja, öccse és nagymamája éreztette velem a "származásom", azóta eltelt majd' 5 év, apuka meg öcsike még lenéz, de teszek rájuk magasról.

Apám "csak" buszvezető, meg szegények vagyunk és szakmát tanulok.

Én úgy vagyok vele, hogy aki dolgozik, azt nem nézem le... Nem érdekel, hogy ki milyen anyagi háttérrel rendelkezik, a lényeg belül van az emberben, azon nem javít se a pénz, se a diploma, se semmi!

21/L

2010. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!