Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik -e társadalmi különbsé...

Létezik -e társadalmi különbség a párkapcsolatokban napjainkban?

Figyelt kérdés

Nektek volt olyan szituáció a párotokkal vagy annak szüleivel, amikor ezt éreztették veletek, vagy ti (jobb anyagiakkal..stb.) voltatok azok, akiket a másik "rosszabb" állapota zavart?


Véleményetek az társadalmi különbségek létezéséről?

Volt olyan kapcsolatotok, amelyben -e téren széles szakadék volt, de mégis sikerült, vagy sem?


2010. nov. 4. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
IGEN!!!!!
2010. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Persze , hogy van. Velem nem, de körülöttem sok ismerősnek van ilyen problémája. Sőt. nemcsak a szülők, maguk a párkapcsolatban élő fiatalok is ilyenek nagyrészt, hogy inkább csak a maguk fajtájával... szóval élő jelenség.
2010. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
igen
2010. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Légyszi,aki tudja, bővebben fejtse ki, és ha tudsz, írj rá saját példát. Nemet+kort is, köszi mindenkinek, aki ír!
2010. nov. 4. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Van bizony. Az én barátnőm, is ilyen. Azt mondta, hogy az ő lánya csak gazdag fiúval járhat majd. Nem is értem. Mi barátnők vagyunk, pedig ő jó módú, mi meg nem igazán. De ez nem zavarja, azt viszont nem bírná elviselni, ha a saját párja sem lenne gazdag családból való. :S
2010. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
18:57 vagyok. A barátnőm és a párja is 31 évesek, a kislányuk 6 éves.
2010. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Létezik. És nem csak pénz hanem akár végzettség és műveltség alapján is szerintem...
2010. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is pont az anyagiakat nézzük, akkor is van társadalmi különbség.Pl anyukám értelmiségi munkát végez, magas beosztású, apum villanyszerető.25 év házasság után is szeretik egymást,mégis érezhető a különbség, más környezetben vannak, másra van igényük(pihenés, társaság), más hatások érik őket és ez szokot gondot okozni.Régebben nagyon összevesztek a szüleim és akkor anyum azt mondta mérgében, hogy neki szintén egy értelmiségi ember kellene párnak, akivel kulturális programokra járnak, baráti társasággal utazgatnak,beszélgetős összejövetelekre járnak, mert apum munka után csak alvásra, pihenésre vágyik.Érdekes, hogy pont apum erőltette, hogy egyetemre menjek.
2010. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Volt olyan párom,aki bár jóképű volt,de épphogy leérettségizett...Nem is ezzel volt a baj,hanem hogy nem is érdekelte semmi...kapja meg a havi 70ezrét,amiből elvan,se egy szinház,se semmi nem érdekelte,és bambán nézett mikor mondtam mit tanulok épp(elsős egyetemista voltam akkor)

A szülei is érdekesek voltak,iszákos apa,rabszolgasorsú anya, nem is szerettek,mert meg mertem mondani,hogy ők rontják el a saját életüket,és a fiukét is

nem birtam sokáig


Nekem kell,hogy értelmes,érdeklődő legyen a párom,nagyjából "egy szinten" legyünk minden térn...szerencsére megtaláltam a "tökéletes" pasit...

2010. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Saját példám nincs mert okultam.Barátnőm gazdaghoz ment feleségül mai napig lenézik, az apósa a haszonélvező a házon.Vagy pl mennek nyaralni "násztalálkozó", barátnőm anyósa, apósa, és bnőm sógorának szülei.A bnőm szüli meg otthon mert csórók.És a nyaralás közepén beszól az anyós, hogy de ócska a ruhád.Jelzem bnőm külön ide vett új ruhát...És a férje NEM védte meg!
2010. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!