Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eletben mi a fontosabb a...

Az eletben mi a fontosabb a penz vagy a csalad?

Figyelt kérdés
okt. 23. 18:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Hogy akarjuk a kettőt megversenyeztetni?


Odaadnám-e egyik családtagomat 1 milliárd euróért? Nem. Hajlandó lennék megszakítani a kapcsolatot a családommal, ha különben éheznénk, fáznánk, nem lenne hol laknunk? Igen.

tegnapelőtt 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a család, mert nagyon jó, összetartó, szerető családom van.

De nyilván, ha nem ilyenek lennének, a pénzt választanám.


Egyébként meg szerintem az egészség a legfontosabb.

tegnapelőtt 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a pénz, mert nagyon szép és jó a család, hogyha éheztek, fáztok, nincs cipője a gyereknek, és sorolhatnám.


Családból és szeretetből nem lehet ételt venni.

tegnapelőtt 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A kettő egymástól elválaszthatatlan. Leginkább a kettő összhangja szükséges. Legyen elég pénz, de a családra is jusson minőségi idő.
tegnapelőtt 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Katona Dius ***** válasza:
80%

11-es:

"Odaadnám-e egyik családtagomat 1 milliárd euróért?" Igen, de én választom ki, melyiket :D Van, akiért még fizetnék is, csak vigyék el messzire.

tegnapelőtt 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a párommal nincs még teljes családunk (csak egy cicánk van még), viszont mindketten határozottan úgy gondoljuk, hogy először megteremtjük magunknak azt, amire vágyunk (egy szép kis ház, jobb autó), és ha anyagilag rendben vagyunk, van is félretett pénzünk, akkor jöhet a gyerek. Szóval szerintem mindkettő nagyon fontos az életben, mert ha nincs pénzed, akkor nélkülözni fogtok, a gyermekednek nem tudsz mindent megadni, amire szüksége van. Viszont az sem élet úgy, hogy állandóan csak a pénzt hajszolod, de nincs melletted senki, aki támogatna, veled együtt küzdene. Szóval mindkettő fontos, mert egymással összefüggenek. :)
tegnap 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!