Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki teljesen...

Van itt olyan, aki teljesen angol/amerikai módra karácsonyozik? Miért? Mesélsz róla?

Figyelt kérdés

MINDENKI ELDÖNTHETI MAGÁBAN, HOGY MIT GONDOL ERRŐL, DE LÉGYSZI NE ÍRJÁTOK LE IDE, HOGY MENNYIRE ELLENSZENVES EZ NEKTEK. Ha nagyon csípi valaki szemét a kérdés akkor tegyen fel egy sajátot, mindjuk valami ilyesmit: Miért nem tisztelik a magyarok a régi hagyományaikat, miért majmolják Amerikát?


Bár tudom, hogy a kérdés kicsit provokatív, de nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ne pocskondiázzunk!


2010. nov. 4. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyáltalán nem provokatív kérdés, bár szerintem nincs is olyan hogy provokatív kérdés, csak túl agresszív válaszoló aki nem tudja máshol levezetni a feszültséget. ezt nem neked írtam előző, hanem úgy általánosságban azoknak akik egy itt kiért kérdésre úgy fel tudnak dühödni.
2010. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez miért is lenne provokatív kérdés?
2010. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk volt már pulyka,de töltöttkáposzta is szokott lenni. Többféle sütemény,nem cska kifjezetten karácsonyi sütik,ha találok egy jó receptet szivesen cisnálok valami újat is a hagyományoska mellé. Égőkkel szoktunk disziteni,és volt már hogy egy szép koszorút kiraktam az ajtóra. Szóval nálunk mondhatni vegyes szokások vannak,szerintem nincs ebben semmi rossz.

Mikulásnak nem rakok ki sütit,mert dec.6 án jön nálunk .:)

Egyébként alapvetően a karácsonyfa állitás sem a magyaroktól indult ki. Nincs abban semmi rossz ha valaki szinesiti az ünnepi palettát szerintem.

2010. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk "hagyományos" kaják vannak (halászlé, bejgli és társaik), szóval az abszolút magyar. A többi szokás között van átfedés, de nem feltétlen, és nem minden esetben. Viszont a gagyi karácsonyi filmeket mindig megnézem^^
2010. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Aki nem érti, hogy miért provokatív a kérdés az ritkán jár ide, a GYK-re, ugyanis ha nem szögezem le rögtön az elején, hogy nem kéred a kritikus válaszokból akkor legalább 20 oylan jött volna, hogy mennyire szánalmas az amerikamajmolás, és mindenki hülye, aki nem echte magyar módra ünnepel.


Akinek nem inge... de sajnos én ezt tapasztaltam.:S

2010. nov. 4. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!