Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még barátok vagyunk?

Szerintetek még barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom és én már vagy 6 éve ismerjük egymást. Jóban rosszban kitartottunk egymás mellet, mindent megbeszéltünk a másikkal, fél szavakból megértettük egymást. Azért beszélek múltidőben, mert ez mára teljesen megváltozott. Középiskola után különváltak az útjaink, én egyetemre mentem ő pedig nem. Elvileg ő is tanul, de gyakorlatilag nem. Nem jár be suliba, helyette dolgozgat vagy pedig lézeng. Én próbálom ápolni a barátságunkat, de rajta nem látom a szándékot sem.

Én szeretnék vele heti 3-szor találkozni, de már vagy 2 hete nem is láttam, mert vagy nem jön el a találkozóra vagy álmos vagy dolgozik. Mindig van valami programja és én vagyok az utolsó a fontossági sorrendjében.

Ez már hónapok óta így megy és én kezdem unni. Milyen barát az ilyen?

Ezenkívül olyan életet folytat ami nekem nem nagyon jó be, iszik, füvezik, bulizik össze-vissza. Mivel én nem élek ilyen szerekkel így azt érzem, hogy nem vagyok neki elég "jó".

Most azt tervezem, hogy elköltözök egy másik városba. Részben ez is közrejátszik a döntésemben. Szerintem ha elmegyek nagyon nagyon rosszul fogja majd magát érezni. Mert (nem akarok nagyképű lenni) de szerintem még egy ilyen barátot nem fog találni mint én.

Azonban erre már csak későn fog rádöbbenni, amikor már minden visszafordíthatatlan lesz.


2010. nov. 4. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Kssé nagyképűnek tűnsz igen,így nem csodálkozom,hogy nem akar veled lenni,és neked kéne sajnos rádöbbeni,hogy ne fuss olyan szekér után ami nem vesz föl...Ő most bulizni akar élni,te meg unalmas vagy neki,keress más barátokat,ne csüng olyanon aki menekül előled...A barátság nem arról szól,hogy megfojtom,megváltoztatom a másikat...
2010. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam azt, hogy még egy ilyen barátot nem fog találni, mert már egy csomószor mondta, hogy a személyes, intim dolgait velem szereti megbeszélni, mert a többi haverja rém sötét ezekhez a dolgokhoz, velük csak bab*szni szeret.
2010. nov. 4. 14:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Attól meg, hogy nem iszom le magam a sárga földig és nem füvezek nem vagyok egy unalmas ember. Szoktam bulizni, és iszok is ha a helyzet úgy kívánja csak mértékkel.
2010. nov. 4. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen téged hazsnál lelki szemetesnek,De ahogy írod már arre se kellesz,keress mát,mert ő nem akar veled lenni..
2010. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!