Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élvezem a verést? 17 éves...

Élvezem a verést? 17 éves lány vagyok. Édesapám sokszor megver a nadrágszíjával.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Édesapám sokszor megver a nadrágszíjával. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nagyon vágyom a verésre, mert akkor úgy érzem, hogy én semmi és senki vagyok, egy hatalmas nulla, és ő uralkodik felettem. Nagyon szégyellem, mert ez teljesen beteges dolognak tűnik nekem. De bevallom, hogy sokszor már csak azért beszélek csúnyán vele, vagy írok rossz dolgozatot, hogy utána jó keményen megverjen. Mi ez? Kérem, csak normális válaszokat írjatok!
2010. nov. 4. 12:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem fog idevágni élesen, de van egy őrült jó sztorim a pszihológusokról.


Bnőm egy időben napi 14 órákat dolgozott, és akkoriban nem volt étvágya és könnyen sirvafakadt, úgyhogy elvittem egy pszihológushoz.

Ökölbe kellett szorítania a kezét, behunyni a szemét és beszívni kifujni a levegőt. Egy órán keresztül gyakorolták, aztán behívott a doki. Oda fordult hozzám, akkor ez most 15 ezer lesz és még 150 ezerért meg tudom gyógyítani.


Hazamnetünk, megmondtam neki hogy nincs több túlóra, és azóta jólvan. És ezt a jótanácsot ingyen sikerült kidolgoznom.

2010. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

ha tényleg így van.. akkor menj el orvoshoz. mért élvezed ha bántanak ?

a barátodat is majd megkéred arra hogy verjen el ?

2010. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
Vágy arra, hogy megverjen? Ugye csak hülyéskedsz? :O
2010. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
A pszichológust ajánlanám.
2011. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
75%
Paulo Coelho: Tizenegy perc... abban is ez szerepel egy részben, de PSZICHOLÓGUS! És mi az, hogy 17 évesen vagy és ver? Már szinte felnőtt vagy!
2012. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Markymark válasza:
100%
Hát kislány azóta már 20 elmultál, én nagyon szívesen elnadrágollak, ha erre izgulsz! Írj rám :)
2014. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Fétis.
2020. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de miért ne lehetne? Általános suliban mi is kaptunk pálcával vagy fejesvonalzóval, ha nem vittünk tesicuccot. Gyönyörű volt a tanárnéni, pont ezért sokszor direkt azért nem vittem holmit, hogy foglalkozzon velem. Órák után kellett a szertárba menni, akkorra már átöltözött, nagyon csini ruhákat vett föl. A verés rettenetesen fájt, minden alkalom után az adag is emelkedett, mindig nagyobbakat is ütött, mégis érdemes volt bevállalni. Utána meg tök jó volt, ahogy zsibbadt a fenekem. (Most is a Tanárnőhöz járok pálcáztatni magam. Most teljesen meztelenre kell vetkőznöm, többet és nagyobbakat üt, de már nem vagyok a tanítványa!)
2022. febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!