Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élvezem a verést? 17 éves...

Élvezem a verést? 17 éves lány vagyok. Édesapám sokszor megver a nadrágszíjával.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Édesapám sokszor megver a nadrágszíjával. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nagyon vágyom a verésre, mert akkor úgy érzem, hogy én semmi és senki vagyok, egy hatalmas nulla, és ő uralkodik felettem. Nagyon szégyellem, mert ez teljesen beteges dolognak tűnik nekem. De bevallom, hogy sokszor már csak azért beszélek csúnyán vele, vagy írok rossz dolgozatot, hogy utána jó keményen megverjen. Mi ez? Kérem, csak normális válaszokat írjatok!
2010. nov. 4. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem súlyos önértékelési zavar, ami valószínűleg a verések miatt alakult ki. Keress fel egy orvost, mert ez nem normális dolog, de ezt te is érzed. Itt pedig senki nem fog tudni, csak tippelgetni, hogy mi lehet a baj.
2010. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

pszichológus. kisebbségi komplexus. szülőt pedig feljelenteni vagy valamit kezdeni vele.

már ha igaz az írásod, és nem fake.

2010. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Uram Atyam::((bozraszto......szegeny fejed.Ez semmi keppen nem jo,kerd pszihologus velemenyet,ez most komoly,szerintem feltetlenul fordulj orvoshoz a broblemaddal.
2010. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Sztem csak akkor van nagy gáz, ha fel is izgulsz.


Az ön sanyargatás, vagy önbüntetés sok vallásban is jelen van. A megtisztulás, stb. Önmagában nem akkora gáz. De ha fel is izgulsz akkor baj van. :)

2010. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
és anyukád ilyenkor hol van?
2010. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Állítólag az elszenvedett fájdalmak/ megaláztatások esetében sokszor azzal tudja az ember levezetni a feszültséget, ha újra átéli az élményt. Ez az oka, hogy akiket gyerekkorukban vertek, könnyen lehetnek mazochisták. Le4galábbis egyszer ezt olvastam.


Szerintem egy pszichológus tudna segíteni Neked! Apukádnak meg minimum egy pszichiáter kellene, de lehet hogy neki már az sem segítene.

2010. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

pchiológus!!

Amúgy meg.. apáddal van a baj, meg mi az hogy 17 éves vagy és vernek. ??

2010. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Azért vágysz a verésre,mert legalább adig valamilyen szinten veled foglalkozik...Önértékelési zavarod van nem is kicsi,nem normális ez a dolog,jól látod.Sajnos te vagy az a tipús akit a férje is ver mert menekülsz majd egy házasságba a verés elől,de ott is vágyni fogsz rá,mert azt hiszed az a törődést jelenti,sajnos te ezt már teljesen természetesnek érzed,és azt hiszed akkor apukád foglakozik veled ha megver...Pszichológus mielőbb... [link]

[link] egyesulet/index.html

iskolai gyermekvédelmi felelős,osztályfőnők,gyámügy,családsegítő,de elsősorban pszichológus...

2010. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
De a pszichológus egy dolog,beszélsz vele pár órát pénzért ,de ugyan abba a környezetbe mész vissza,tehát wlsősorban környezet változás javaslok,kikell onnan szakadnod,kollégium,költézés rokonhoz stb...
2010. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de ez szerintem is gáz!

Én azonnal lépnék valamit a helyedben!

Először talán beszélj anyukáddal!

2010. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!