Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jó barátom bulimiás....

Egy jó barátom bulimiás. Segíthetnék neki valahogy?

Figyelt kérdés

Bár hiába minden, mondhatok bármit, nem hat rá. Múltkor mondta, hog el kell mennie fogászatra, mert szuvasak a fogai, mondtam neki, hogy ez is a hányások miatt van, de nem érdekli. Próbálkoztam már azzal is, hogy inkább mozogjon, és akkor még narancsbőre se lesz, de az volt rá a válasz, hogy őt nem érdekli a narancsbúr, csak vékony akar lenni. Tudok tenni valamit?

Már vért is hányt, de szerintem az sem érdekli. csak azzal van elfoglalva, hogy ne legyen kövér.


2010. nov. 4. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
És orvoshoz sem akar elmenni, meg a szülei sem tudják, ugye? Ismerős.....
2010. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?Én szólnék a szüleinek mert ebbe bele fog halni.Én megmondanám neki hogy lehet hogy vékony is lesz de nem sokáig élvezi majd mert nem éli túl.A gyomra,nyelőcsőve szétmegy,a belei gondolom már most sincsenek rendben stb stb.Sose lesz gyereke és párja se mert nem hiszem hogy sokan ezt elviselnék ha be se akarja látni hogy beteg.
2010. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem akar menni, szülei nem tudnak róla, meg nem is velük él. 24 éves amúgy, és mindig azt mondja, hogy lelkiismeretfurdalása van, ha nem hányatja magát. de komolyan már rossz ránézni, meg undorító is, de ezt nem mondtam neki.
2010. nov. 4. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
hány centi hány kiló amúgy?
2010. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
160 cm kb, és kb. 60 kilo. Van rajta egy kis felesleg, dehát ez a megoldás?? (volt már 49 is, de akkor egy kicsit abbahagyta a hányást, és visszajött neki 10) Gondolom ennek hatására megint elkezdte.
2010. nov. 4. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem eszik vagy eszik és hánytatja magát amint el kezd enni azonnal el kezd majd hízni pont azért mert ilyenkor sokkolja a szervezetét és mindent elraktároz amit eszik.Akkor már inkább éljen salátákon meg minden ilyesmin de egyen és ne hányja ki.
2010. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!