Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretni szerelmből 2...

Lehet szeretni szerelmből 2 embert? Nagyon hosszú lesz a többi.

Figyelt kérdés

Eddig alig írtam ki kérdést.Viszont több 100 kérdésra írtam választ.94%-s vagyok.

Most én jövök.



18 éves vagyok.

Nem vagyok olyan nagy beképelt,se bunkó,semmi olyan ami a kortársaimhoz hasonlíthatna ilyen téren.Nem szeretek csajozni,nekem mindig a meghitt dolgok kellettek.Többe nézek egy csendes estét,filmnézés,majd szeretkezés(nem b*szás),mint egy beb*szást,és dugni egyet.Igaz szoktam inni én is,de nem ez a lényeg.

Párkapcsolatban élek,viszont a családi környezet pénzügyileg nem egy szinten van,egymáshoz viszonyítva.

Ő gazdag,én szegény.Nem halok éhen,de átlagember vagyok.Pl nincs kocsink.

Nem is ez a lényeg mert így szeretem ahogy van.

Viszont a lánnyal nagyon sokat veszekedünk 2-3 hónapja.

Szeretem imádom a lányt,bármit megteszek érte.Viszont ahogy mondtam napi(!!!) több veszekedés van.Igaz mindig kibékülünk.

Van egy másik lány,aki ugyanolyan csóringer mint én,mindenben hasonlít hozzám,az anyja ugyanolyan """parasztos"",nagyon szép,csak a gondolkodása az.Szókimondó,ő hordja a nadrágot a családban,stb.

Mint az én anyám.

Szóval a lánnyal mindenben hasonlítunk.Van olyan,hogy egész napot beszélek ezzel a lánnyal,ha nem vagyok a barátnőmmel.

Semmi megcsalás nincs mielőtt mondanátok.



Viszont ha felteszem magamnak azt a kérdést,hogy belehalnék e ha a barátnőmet elveszítem a válasz,igen.A másik lánynál is.

A másik lányra sem tudok úgy gondolni,mint hogy szeretem.Megőrülök érte,viszont a barátnőmért is.


Ezért sokszor gondolom úgy,hogy talán egyikbe se vagyok szerelmes,és hagynom kellene az egészet.

Már kinőttem azt,hogy milyen jó,hogy egyszerre többel kavarunk.Most komolyan nem tudok mit tegyek.


Annyi lenne a kérdésem,hogy van ilyen,hogy egyszerre 2 embert szerethet úgy ez amber,hogy meghalna érte?Szóval szerelmből?


Ahogy mondtam,akárhányszor elgondolom,mindig az jön le,hogy mindkettőt szeretem,de végül arra jutok,hogy ez csak baromság lehet.



Normális válaszokat kérek.

Ha valamit nem értettek,írjatok.

U.i:

gazdag szegény dolgot azért írtam,hogy a barátnőmmel nagyon ellentétek vagyunk,így az anyja sem nagyon szeret..


2010. nov. 3. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
2 embert igaz szerelemmel nem lehet szeretni, az csak fellángolás.
2010. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fellángolás és barátság.
2010. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én úgy veszem ki az egészből,hogy szerintem te egyik lányba sem vagy szerelmes.

Ezek tényleg fellángolások. A fellángolás nem csak pillanatnyi. Van akinél Évekig (!) tart,s azt hiszi,h szerelmes.

Én ,mint kívülálló azt vettem le a sztoriból,h az egyik lány megadja neked a testi dolgokat,van rengeteg közös emléketek, idő a hátatok mögött,stb ,ami nagyon összetartja a párokat általában szerelem Nélkül is.

A másik lány meg a lelki dolgokat adja meg neked,vele beszélgetsz stb, ahelyett,h a barátnőddel kéne.

Szóval a szerelem az olyan lesz,ha egyetlen ember lesz képes mindazt nyújtani amit két ember. Jelen esetben a két lány.

Egyébként én azt mondom,lehet,h a másik lány lenne a szerelem. De ez csak egy vélemény!!

Hát mindenesetre így ismeretlenül is azt kívánom,h légy boldog:)

2010. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Én voltam egyszer két pasiba szerelmes:D De akkor 15 voltam. Szóval lehetséges.
2010. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
23:28-as elmondta a lényeget. Egyikük ezt adja a másikuk azt. Most már csak olyan lányt kell keresned, aki mindkettő megadja. Mondjuk lehet, hogy idővel az "új" lány lesz, aki mindkettőt megadja.
2010. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 23:48-as....mindegy, csak a rend kedvéért.
2010. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

szia! nekem elég hasonló a helyzetem, csak én lány vagyok. Van egy srác akit nagyon szerettem, meghaltam volna érte.Meg is mondtam neki. A mai napig sem közömbös, szerintem, és a nővérem szerint is szeretem még. Persze nem ugyanannyira mint régen, de még mindig szeretem.

Van most egy barátom, akivel 5 hónapja vagyunk együtt, de ő már korábban is szerelemes volt belém. Nos, ő érte rengeteg rosszat elviseltem, mert nagyon szeretem. Szerelemből is. És ő is szegény, mi meg gazdagabbak, és az én anyám sem kedveli őt....

Úgyhogy hidd el, van olyan, hogy valaki két embert szeret szerelemből. Sajnos.

2010. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!