Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Adott egy 20...

Beus981 kérdése:

Mit tennétek? Adott egy 20 éve házasságban lévő pár, 3 kiskorú gyermekkel. Feleség december óta furán érzi magát, érzi, hogy valami nem oké.

Figyelt kérdés
Férj 23:30-ig dolgozik, de 2-3 óra körül jár haza, mindig van magyarázat. Márciusban robban a bomba, a hajnali kimaradások oka a rossz társaság, metet szívnak, stb. Dráma, megbocsátás, oldjuk meg. Tök pozitív irányba indul a kapcsolat, tényleges a változás. ?Feleség nyártól megint érzi, hogy gubanc van, mondja, de van magyarázat. Kifejezetten idegesíti az egyik haver, xy, mert hiába vannak együtt este, másnap már hívja, nyaralás alatt hívogatja, nyaralás után az első este már találkozni kell vele, férj élmény 6 napos kiküldetésre, de érkezése estéjén már írogat, hogy na akkor át tudsz jönni? Szeptember, ujabb bomba, xy nem férfi, hanem nő. De csak barátok. A feleség még el is hiszi, hogy tényleg nem történt semmi, de úgy érzi, hogy ez a nő részéről nem csak barátság. Amikor felmerül ultimátumként hogy akkor vagy ő vagy én, a férj nem a feleségét választja. Állítása szerint nem a másik nőt, hanem azért menne el, mert sarokba van szorítva, és ilyet nem lehet tenni, hogy megszabja a feleség, hogy kivel barátkozhat. Patt helyzet, a feleség szenved, de még mindig iszonyúan szereti. Nem akarja elveszíteni.

ma 07:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél buta, még saját magadnak sem akarod bevallani, hogy téged bizony rendszeresen megcsal a férjed, aki mellesleg egy drogfüggő.

Egyszerű a képlet, mindenki érti, csak te nem akarod érteni.

Nem szeret téged ez az ember, mást szeret, de így nagyon kényelmes neki a helyzet. Te meg szenvedsz, de nem mersz lépni. Pedig érdemes lenne mielőbb elválni tőle.

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor felmerül ultimátumként hogy akkor vagy ő vagy én, a férj nem a feleségét választja."


Nem téged választ.... magyarul: te nem kellesz neki és csak te ragaszkodsz még hozzá, de ő már menne.


"mert sarokba van szorítva, és ilyet nem lehet tenni, hogy megszabja a feleség, hogy kivel barátkozhat."


Rád hárítja a felelősséget és mindenért téged tesz hibássá, szerinte te tehetsz mindenről és bűntudatot éltet benned....


Ne hagyd, hogy hlyének nézzenek!

ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a történet kísértetiesen hasonlít arra, amikor a Férj oda-vissza van a buszon utazó nőért: csak vele akar utazni, csak róla áradozik..Ott sem történik megcsalás. 🤦

Véletlen lenne? Két ilyen naiv személy, ilyen rövid időn belül.

ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Férjem is így lépett le. Miután órákra eltűnt rendszeresen, füvezett meg mit tudom én(de ilyen napi szinten, mindenre alkalmatlan volt). Mondtam, hogy na most döntsd el, de végleg, hogy megoldjuk, kijössz ebből, olyan leszel mint régen, vagy pakolok.

Válasz:akkor menjek, de nem azért, mert ne tudna leállni, hanem őt ne zsarolja senki, nem vagyok elég támogató, önző a hozzáálásom. (Az nem önző, hogy két gyerek mellett ilyen életmódot folytatott hónapokig).

Kérdező, remélem, érted a párhuzamot. A nőt választaná ha választania kell, csak gyáva kimondani, sajnálom.

ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy téged választ. Főzöl, mosol, takarítasz, gyereket nevelsz. Ő meg eljár bulikázni.

Milyen príma lehet már az egójának, hogy két nője van.

ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Arra jó vagy, hogy kihasználjon, de mással boldog.
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!