Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom szüleinek illik venni...

Barátom szüleinek illik venni valamit?

Figyelt kérdés

nem náluk töltöm az ünnepeket, de nem tudom, hogy vegyek e valamit nekik.

mert az kínos lenne nekem, ha találkozok barátommal 27.én, és ad nekem ajándékot, hogy ezt a szüleim küldik.

foggalmam sincs mit csináljak.

azt se tudom barátomnak mit vegyek. mert ha kérdezem, akkor azt mondja, hogy nem tudom. ha esetleg van valakinek valami ötlet, akkor szivesen fogadom. 19 éves, és karácsonykor leszünk 4 hónapja együtt.

a szülei: anyukája 42 éves, apukáját nem tudom. de ő se lehet 45-nél több. legtöbbet eddig anyukájával találkoztam, de már be vagyok mutatva apukájának is meg a hugának is. hugát eddig egyszer láttam, apukáját többször, de csak köszönés erejéig.

vegyek valamit nekik? és ha igen akkor mit?

ja és ő nem ismeri a szüleimet még, mert eléggé ilyen.. hogyismondjam. apám megölne mindkettőnket, ha megtudná, anyám meg nem engedi meg hogy átjöjjön akkor mikor apám nincs itthon. meg anyám szinte még bunkó is barátommal. multkor is anyu jött értem kocsival, és ha barátom nem kezd el integetni neki, akkkor anyám meg se mozdul.

barátom nagy valószinűséggel nyuszit vesz majd nekem.

bocsi a sok lényegtelen információért :S

15/L


2010. nov. 3. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

anyunak egy doboz csoki

apunak egy üveg bor...a barátodnak sál, sapka, valami szép blúz, pulóver, óra, parfüm, karkötő, attól függ mit szeret....

de 15 évesen 4 hónap után lehet gondolkodnék még ezen:-S

2010. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ajándékot venned a szülőknek. De szép gesztus lenne, ha pl. beállítanál egy tál saját készítésű sütivel, annak biztosan örülnének. (Itt, ezen az oldalon is van több olyan kérdés, ahol kezdőknek ajánlanak egyszerűen elkészíthető sütiket)

Hogy a barátodnak mit vegyél, ahhoz kicsit több info kéne. Mit szeret, mi a hobbija, mennyi pénzed van rá stb.

De ha egy kicsit komolyabb a stílusa, akkor pl. egy szép bőr pénztárcát is vehetnél, ha több pénzed van rá, esetleg egy karórát.

2010. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

órája van, de az ott van az iróasztalán még soha nem láttam rajta.

stílusa az ilyen zenekaros pólók, farmer, converse.

gép előtt van nagyon sokat. WoW-ozik, SC-zik.

egyszer van egy évbe karácsony, szoval olyan 5000 Ft-ot szánhatok rá végülis :)

meg beállítani csak úgy egy tál sütivel... az nekem olyan idegen. meg másik városba lakik, busz meg gondolom karácsonykor nem igazán megy.

meg miattam nem leszek velük végülis. mert 25.én apu felöli mamámnál leszünk. 26.án anyu felöli mamának. 24.ét meg csak ithon töltöm családdal.24.én van karácsonyfadíszítés, az nekem minimum 2-3 óra, mert nem szeretem ha túl közel vagy túl távol vannak a díszek, és akkor sokszr ujrakezdem. és ez még csak a lenti karácsonyfa. még a szobámba lévőt is fel kéne díszíteni, szoval semmikor nem tudunk találkozni.

2010. nov. 3. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
jót derültem rajtad bocsi! milyen kis gyerekes vagy! de jó neked, irigyellek érte nagyon...
2010. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vehetnétek nekik valamit barátoddal közösen, esetleg valami jó minőségű italt...
2010. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:51

ezért miért vagyok gyerekes?

2010. nov. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!