Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz változás, vagy inkább...

Lesz változás, vagy inkább nézzem máshogy? Hogyan?

Figyelt kérdés

A szüleivel élünk, jó helyzetben vagyunk. Már babánk is van, én nagyon elköltöznék, de szerinte nincs pénzünk rá. De bármit szeretne, autó, elektronikai cikk vagy utazás azt megkapja/kapjuk a szüleitől. Én teljesen el vagyok keseredve, hogy neki ez ennyire fontos, hogy nem akar velünk külön életet élni. Persze azt mondja, hogy de és hamarosan elköltözünk, de már annyi mindent megígért.

Néha, amikor megkap valamit, akkor annyira mérges vagyok.


Örülnék neki, ha egy hasonló helyzetben lévő, csak szülő tudná nekem elmagyarázni ezt a helyzetet.


28 évesek vagyunk


2010. nov. 3. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, mekkora a gyerek, mit dolgoztok, van-e egyáltalán saját jövedelmetek, ami a szülőktől független. Tartsd napirenden a problémát, kezdj el albérletet, lakást keresni, vedd a kezedbe az irányítást! A párod nyilván szereti a kényelmet, ha rá vársz, akkor ebből nem lesz semmi. Ha van 2 mérnöki diplomád, nyelvtudásod, akkor azt használd is. Szerezz egy jó melót és irány az albérlet. Nehezebb lesz sokkal, de hidd el, megéri. Bármilyen ragaszkodók, nagyvonalúak is a szülők, sokkal egészségesebb velük a kapcsolat, ha külön háztartásban éltek, ez tapasztalat. Ne akarjatok gyerekek maradni. Mielőbb állj a sarkadra a saját érdeketekben! Sok szerencsét.
2010. nov. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!