Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valamikor fogják e újra...

Valamikor fogják e újra vetíteni a Violetta sorozatot a tvben? Hogy szokjam meg, hogy a kedvenc sorozataimat leszedték végleg? Légyszi, olvasd végig! Hosszú, figyelmeztetlek.

Figyelt kérdés
Évekig ment zavartalanul a Violetta és pár egyéb Disney sorozatom amit éjszakánként szoktam nézni és ilyenkor mindig volt egy megszokott rutinom is közben. Nagyon szerettem ezt az éjszakai időtöltést. Sajnos egyik nap mikor készültem volna nézni a Violettát és már készítettem elő a nasikat, teljesen más sorozatot adtak! Azt hittem először, hogy csak ezt vették le és még minden oké de ahogy néztem és néztem, minden sorozatomat amit imádtam lecseréltek teljesen másra amit hiába próbáltam nézni, érdektelen volt és nagyon hasonlítanak animáció stílusban így olyan mintha nem lenne benne semmi változatosság mint a korábbi műsorban volt, ott volt animáció és élő szereplős is. Ha csak 1 vagy 2 sorit cseréltek volna le néha néha, mint régen is így volt azt még simán megszokom hamar, de hogy egyszerre ennyit levenni még nem volt példa...Hirtelen akkor minden megzavarodott, unatkoztam, keresgéltem műsorokat amik legalább lélekben helyettesítik őket és nagy nehezen találtam néhányat a Nickelodeonon de nem ugyan az. Úgy érzem egy darab kiszakadt az életemből és hiányt érzek. Lehet gyerekes másoknak ez a gond de nekem ezek voltak a komfort sorozataim és hiába nézhetem a gépen, tvben mégis más várni az időt mikor jön. Hogy dobjam félre ezt a hiány érzetet és szokjam meg az újakat, sok idő eltelt azóta és úgy érzem nem fogom tudni megszokni, hogy nincsenek már...Abban reménykedek, hogy egy nap évek múlva mondjuk hátha vissza hozzák őket, mint egy új csere a műsorban. Még ha csak 1 vagy 2 jönne vissza már boldog lennék. Sokszor nézem a műsor újságokat online, hogy hátha egy nap ismét látom őket vagy egyet a műsoron de nagyon bossszant, hogy egy jó ideje semmi változás nincs és nem lesz a közel jövőben sem :(...Akik átestek ilyenen írjatok nekem, hogy vészeltétek át ezt még ha nem is tipikus disney sorik voltak. Negatív kommentet nem kérek, csak megértő szavakat és hasonló cipőben jártakat. Egyébként, van e erre valami megnevezés, mit élhetek át? Amúgy lehet másnak ezek csak sima sorozatok, de nekem több volt és rosszul viselem a hiányukat főleg, mert egyszerre sokat lecseréltek. Lehet gáz, hogy már felnőtt vagyok és ilyen disney meséket nézek meg szomorkodok miattuk de tényleg nagyon hiányoznak. Max az kicsit segítet, hogy abban időben megnéztem a neten amit találtam a sorozatjaim közül de mégse volt igazi, hisz mikor néztem a tv-t közben a laptopon csináltam ezt azt így mást nem igazán tudok max nézni..:(

tegnap 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyfajta gyász, de vélhetően nem magukat a sorozatokat gyászolod, csak rájuk projektálod az érzést. (Ha maguk a sorozatok hiányoznának, akkor kielégítene az újranézés.)


Amikor a Violetta ment, akkor - ha jól emlékszem - gimnazista voltam, nem lehet, hogy TV nézés közben az akkori barátaiddal cseteltél és ők hiányoznak? (Vagy valami ilyesmi?) Most csak a "hasamra ütöttem", de szinte biztos vagyok abban, hogy több van e mögött.

tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-Magányos voltam, és szerettem az egyedül létet, inkább én a saját időtöltésemet hiányolom, hogy ment a violetta vagy a binny és a szellem és kényelmesen laptopon neteztem míg figyeltem azért a sorozatokra is fél füllel és néha érdekek is voltak. Amúgy maga a sorozat és az az közbeni időtöltés hiányzik főleg. meg maga a műsor rend is, pl.kezdődött a violettával éjfélkor, utána asszem binny és a szellem, evermoor, sadie, pizsihősök, és ezt szerettem, hogy néha egy egy sorozat közben csináltam egyéb tevékenységeket és hangulatos volt. nehéz megmagyarázni de most ahogy megváltozott és kénytelen vagyok újakat nézni, ürességet érzek, amit unalomnak is mondanék de nem az a szokásos unalom, rátaláltam a v mint viktória sorozatra, hunter streetre amik nagyjából ugyanazt a vibe-ot adják de mégse ugyanaz. legalább a hunter street lett az új kedvenc sorozatom amiből sok van éjszakánként még ha nem is egy csatornáns :D. Ennek örülök viszont! Köszi, hogy írtál.
tegnap 22:29
 3/13 anonim ***** válasza:
És most hogy érzed, jut elég időd magadra?
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem az van mögötte, hogy akkoriban egyszerűbb volt minden és egy csatornán tudtam több kedvelt sorozatot nézni egymás után, míg mostanában zavart lett a rendszer és kénytelen vagyok 3 féle csatornán és különböző időkben tehét nem egymás után, össsze vissza, nézni sorozatokat, mert amint vége lesz néhány sorozatnak utána már olyan mennek amik érdektelenek és inkább máshova kapcsolok és ott nézem amit megkedveltem. Lehet ez az amit gyászolok de hiába fura, mégis hiányoznak a sorozatok is, próbáltam néha visszanézni őket a neten de nem adja azt afeelinget mint régen. :(
tegnap 22:36
 5/13 A kérdező kommentje:
3-Hát most már csak félig, míg az újonnan talált kedvenc sorozatokat nézem fél füllel. Akkor úgy éreztem enyém volt az éjszaka, csend és nyugalom, senki nem zavar órákig és nézem a kedvenc sorozataimat és közben nezetek, a 2 kedvenc elfoglatságom. Napközben nem érzem ezt, és csak várom, hogy ismét éjszaka legyen, nappal több a zaj, zavaró tényezők stb... fura ez az egész és érzem is, hogy nem feltétlen a sorozatok miatt szomorkodok de részben igen hisz hiányoznak, hogy nem nézem többet a tv-ben, azóta egy részt néztem meg egy sorozatból, lehet tényleg segitene ha többet néznék vissza? Próbálok örülni, hogy legalább 1 sorozatot meghagytak, pont azt amit kevésbé néztem de szerttem csak akkor máshogy gondoltam rá és most már azt is szívesen nézem de amint azt nézem eszembe jutattja, hogy a többi nincs többet..
tegnap 22:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a "gyermeki gondtalanságot" hiányolod? Azt írtad, régen minden egyszerűbb volt, csak a sorozatokra gondoltál?
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A tömeges visszanézés nem feltétlenül segítene. A műsorváltozás azt is szimbolizálhatja, hogy lezárult az életedben egy korszak.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-Van benne valami, de mint írtam már bőven felnőtt voltam mikor ezek még mentek, bár visszanyúlik a sulis korszakra is de átmegy a dolgozás korba is. Amúgy 2 éve szűnt meg talán a műsor és az nem olyan rég volt. 2022 volt talán mikor utoljára láttam őket. De lehet, a gondtalanságot hiányolom, még ha nem is gyermeki. Felnőttként is szeretek gyermek, inkább ifjúságinak mondanám ezeket a sorozatokat bár volt benne gyerekes is. Nem tudom, próbálom kideríteni, miért fáj ennyire a hiányuk vagy mi az amitől máshogy érzek és mi az amit érzek. Ezért is jöttem ide kérdezni, hátha valaki okosabb és már most kezdem kapisgálni a dolgokat, de mélyebbre ások majd.
tegnap 22:49
 9/13 A kérdező kommentje:
7-Na ez egy nagyon jó meglátás, nem is gondoltam erre. Lehet már az univerzum is úgy volt vele, hogy elég ezekből és mást kell néznem, így ismertem meg a Nickelodeonon "felnőttesebb" sorozatokat amiket be kell valljak kezdek megkedvelni persze nem annyira de már kezd vissza térni a megszokott rutin. Egyszer gondoltam arra, hogy újra áteljem vissza nézem minden sorozatot ami ment ugyan abban az időben és még ha nem is pontos de valamennyire segítene de inkább csak feszült lettem, hogy tökéletes legyen és nem tudtam élvezni őket. Túl sok volt egyszerre hirtelen. :( Nem votl jó ötlet, mikor csak egyet néztem meg ismét az segített valamennyire. Nosztalgiáztam kicsit, mégis a jelenben maradtam.
tegnap 22:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg néha reménykedem, hogy egy nap még ha évek múlva is de ismét láthatom valamelyik sorozatomat a tv-ben még ha nem is az összeset és éjszaka. Most csináltak egy műsor cserét valami új sorozatokra, hátha ennyi év után ismét csinálnak de kétlem, hogy vissza tennék a megszokott műsorrendet de még annak is örülnék ha másokat adnának a mostaniak helyett. Nagyon ellenszenvet érzek irántuk valamiért...pedig csak sorozatok, igaz miattuk lett lecserélve több kedvenc. Bárcsak jobban megértem miért van ez velem, ez az üresség érzés szörnyű.
tegnap 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!