Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valamikor fogják e újra...

Valamikor fogják e újra vetíteni a Violetta sorozatot a tvben? Hogy szokjam meg, hogy a kedvenc sorozataimat leszedték végleg? Légyszi, olvasd végig! Hosszú, figyelmeztetlek.

Figyelt kérdés
Évekig ment zavartalanul a Violetta és pár egyéb Disney sorozatom amit éjszakánként szoktam nézni és ilyenkor mindig volt egy megszokott rutinom is közben. Nagyon szerettem ezt az éjszakai időtöltést. Sajnos egyik nap mikor készültem volna nézni a Violettát és már készítettem elő a nasikat, teljesen más sorozatot adtak! Azt hittem először, hogy csak ezt vették le és még minden oké de ahogy néztem és néztem, minden sorozatomat amit imádtam lecseréltek teljesen másra amit hiába próbáltam nézni, érdektelen volt és nagyon hasonlítanak animáció stílusban így olyan mintha nem lenne benne semmi változatosság mint a korábbi műsorban volt, ott volt animáció és élő szereplős is. Ha csak 1 vagy 2 sorit cseréltek volna le néha néha, mint régen is így volt azt még simán megszokom hamar, de hogy egyszerre ennyit levenni még nem volt példa...Hirtelen akkor minden megzavarodott, unatkoztam, keresgéltem műsorokat amik legalább lélekben helyettesítik őket és nagy nehezen találtam néhányat a Nickelodeonon de nem ugyan az. Úgy érzem egy darab kiszakadt az életemből és hiányt érzek. Lehet gyerekes másoknak ez a gond de nekem ezek voltak a komfort sorozataim és hiába nézhetem a gépen, tvben mégis más várni az időt mikor jön. Hogy dobjam félre ezt a hiány érzetet és szokjam meg az újakat, sok idő eltelt azóta és úgy érzem nem fogom tudni megszokni, hogy nincsenek már...Abban reménykedek, hogy egy nap évek múlva mondjuk hátha vissza hozzák őket, mint egy új csere a műsorban. Még ha csak 1 vagy 2 jönne vissza már boldog lennék. Sokszor nézem a műsor újságokat online, hogy hátha egy nap ismét látom őket vagy egyet a műsoron de nagyon bossszant, hogy egy jó ideje semmi változás nincs és nem lesz a közel jövőben sem :(...Akik átestek ilyenen írjatok nekem, hogy vészeltétek át ezt még ha nem is tipikus disney sorik voltak. Negatív kommentet nem kérek, csak megértő szavakat és hasonló cipőben jártakat. Egyébként, van e erre valami megnevezés, mit élhetek át? Amúgy lehet másnak ezek csak sima sorozatok, de nekem több volt és rosszul viselem a hiányukat főleg, mert egyszerre sokat lecseréltek. Lehet gáz, hogy már felnőtt vagyok és ilyen disney meséket nézek meg szomorkodok miattuk de tényleg nagyon hiányoznak. Max az kicsit segítet, hogy abban időben megnéztem a neten amit találtam a sorozatjaim közül de mégse volt igazi, hisz mikor néztem a tv-t közben a laptopon csináltam ezt azt így mást nem igazán tudok max nézni..:(

tegnap 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valamilyen formában mindenki átéli a veszteség élményét a kedvenc sorozata vége után - ahogy írod is, megszokássá válik maga a nézés, az ember kötődik a karakterekhez is...


A helyedben azokon morfondíroznék, amiket felvetettem korábban is:

- Mit jelentettek számomra ezek a sorozatok?

- Mit érzek most? Mi hiányzik?

tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
6-Úgy értettem az egyszerűt, hogy nem kellet csatornákat keresgélnem, hanem 1 adón volt sok kedvenc műsor és ezért is volt minden könnyebb, most minden kusza. az élet másban nem volt másabb, most is ugyanaz.
tegnap 23:16
 13/14 A kérdező kommentje:

11.Lehet nekem az is rátett, hogy nem egy kedvenc sorozat szűnt meg hanem egyszerre 5. És tényleg hiányoznak a karakterek is, néhányba már bele éltem magam, már akkoriban elegem volt, hogy az Evermoor folyton ugyanazokat az epizdokat adta és már a fejemben volt, hogy "jár a kezed, a múlt már forral, a tű ma utat sző" dalocska de ma már 100 újra hallanám, annyira hiányzik. :(

-ezek a sorozatok jelentették a sejtelmes csöndes éjszakai hangulatot, 2 sorozat volt rejtélyes hangulatú. igaz akkor is volt olyan sori amit akkor nem kedveltem mikor épp újként jött de idővel megszoktam

-hiányz érzek, ürességet, unalmat, nem kerek valami, maga a sorozat hiányzik, fél füllel is de szerettem hallgatni őket már fejemben ismételtem a megszokott szövegeket, történéseket. Violetettában a dalok nyitottak meg egy új világot (spanyol argentin? dalok), Evermooorban a megszokott szövőkör ismétlés, sadie sparksot nem kedveltem főleg a hangját de az is hozzá tartozott a rendhez. ez is újként jött, korábban más volt helyette, de ekkor nem zavart ha egyet vesznek el és más jön ami hozzám nő.

tegnap 23:29
 14/14 A kérdező kommentje:
Most hogy kiírtam, kicsit jobban érzem magam, a hiány is csökkent.
ma 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!