Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fognak még jönni a Violetta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fognak még jönni a Violetta sorozat szereplői Magyarországra?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és bátran ki merem jelenteni, hogy szeretem Violettát. Pl ma nézem az 1 évad 35 részt. És nem is tudom javítsatok ki ha nem tudom a pontos dátumot de asszem 2015be voltak itt Budapesten koncertezni, és akkor kb 5-6 éves voltam. Nővérem most 22, és ő általa ismertem meg már lassan 10 éve Violettát. Na és a helyzet az hogy a mamámék elvittek volna minket kocsival Pestre a koncertre, de aztán végül nem lett belőle semmi, mert ráfogtuk hogy hosszú út. (Hévízi vagyok). Na... És hát rohadtul bánom hogy nem mentünk el rá mert életem legnagyobb élménye lett volna. Még most 16 évesen is visszanézem a 15ös koncertjüket majdnem mindennap. Kár hogy csak videón keresztül láthatom élőben meg nem. Huuu bammeg.. Hát nem tudom. Szerintetek lesz rá esély hogy jönnek még koncertezni Magyarországra? Az összes szereplő? Életem egyik legnagyobb álma lenne. Tudom hogy egy fecske nem csinál nyarat és hát ez olyan hogy leves hull az égből és csak egy villám van. Tehát egyedül semmit nem érek. Valahogy több ember kéne ahhoz hogy eljusson hozzájuk az hogy még jó páran (nem csak én) várjuk őket koncertezni Magyarországra.

jún. 30. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jönnek is nem együtt és nem a Violetta hype miatt.
tegnapelőtt 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!