Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan 1 éve elhagyott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 éve elhagyott az exem,de még mindig rettenetesen hiányzik?

Figyelt kérdés
1 éve elhagyott az exem,életem legszebb éveit töltöttem vele,túl szép volt,hogy igaz legyen.Nagyon szerettem és éreztem,hogy ő is szeret egy darabig,de benne valami megváltozott,azt gondoltam helyre hozzuk a dolgokat,nem történt megcsalás és semmi olyan,amit ne lehetne megoldani.Kirakta a szűröm szó szerint, hidegzuhanyként ért és soha nem kaptam rá magyarázatot,ez az ami még rosszabbá teszi az elengedést.Lassan 1 év után is,hullámokban egyszer csak a semmiből elkezdem érezni a hiányát,ami azt jelenti,hogy nem engedtem el.Jó pár szakításom volt eddigi életem során,de mindegyik elmúlt pár hónap alatt,de ez egyszerűen nem!Már sokszor rettenetes fájdalmat okoz!Mit tehetnék? Pszichológushoz menjek?Mi tudna segíteni?
tegnap 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a pszichológust. Valószínűleg depressziós vagy és nem segít rajtad, hogy magyarázat nélkül lépett le.
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Biztosan megpróbáltál már minden eddigi olyat, amit az ezelőtti szakitásaid után is. Ezért azokat nem irom le. Amit én tudok tanácsolni, hogy a tudat alattidat is forszirozd arra, hogy el kell engedned, és nem fog visszajönni. El kell fogadnod, és nem hazudhatsz saját magadnak sem a felszinen. És te is tudod jól, hogy egyszer túl leszel rajta, pontosan tudod. Csak ez most tovább tart. Ha van még bármi, amiben fejlődhetsz, kezdj el fejlődni, legyen ez bármilyen skill, mentális, fizikális fejlődés. Aztán amikor már készen állsz, úgyis fog jönni valaki, aki elfeledteti veled őt, és bár bizonyos dolgokban talán rosszabb lesz, több dologban lesz jobb, másabb, és jobban fogod szeretni.
tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Az, amit leírsz, a nárcisztikus párkapcsolati dinamika, nárcisztikus érzelmi bántalmazás tankönyvi tünetegyüttese. Az exed nem biztos, hogy nárcisztikus, lehet, hogy csak elkerülően kötődő, de ezeknek a működéseik csaknem azonosak, a különbség mindössze a mögöttes szándék. Sérülést is ugyanolyat okoznak.


Javasolt irodalom a témában: A lélek meggyilkolásának 100 módja, Kézikönyv mérgező emberekhez.


Ha magadra/párodra ismersz ezekben, akkor valószínűleg tényleg pszichológusra lesz szükséged, sajnos ez ezzel jár.

tegnap 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vagyok. Szerintem kb minden pasi aki egy olyan nőt veszít el akit szeretett.
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!