Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vagyis hogyan?...

Mit csináljak? Vagyis hogyan? Mi a legésszerűbb?

Figyelt kérdés

szakítottunk a barátommal... én nagyon szeretem, de nem tudom Ő mit érez:S

2napja nem keresett... de kb 2hétnek érzem:S

a lényeg, hogy bekell feküdnöm holnap pár napra a kórházba. És szeretném ha tudna róla, de nem beszélünk szóval nem mondom el neki. De akkor hogyan tudassam vele?:S irjam ki msnre? vagy hogyan?

Igaziból szeretném ha kicsit aggódna értem, vagy ha felhívna vagy bármi...


2010. nov. 3. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Elöször is nemértem,hogy miért nem vagytok együtt, ha még ennyire édekel!!

Fel hívnám, hogy hello szia mi van veled képzeld mióta nem beszéltünk ki derült, hogy ezért meg azért be kell feküdnöm a xykórházba, ha gondolod be jöhetnél ,hogy ne érezem magam egyedül egy baráti támogatásra lenne szükségem!!!erre biztos, gify nem mond nemet!!

2010. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

ird meg neki, hogy szeretnéd, ha meglátogatna a kórházban..vagy azt, hogy most pár napig korházban leszel és ha van kedve látogasson meg..

ha meg nem látogat meg, akkor muszáj elfelejtened..úgyis jon még másik pasi..ez törvényszerű..idő kérdése

2010. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én nem is tudatnám vele. Szakítottatok. Nem is keres, akkor meg minek sajnálatot ébreszteni valakiben?

Na ezt mondja a reális felem.


A nő meg azt mondja belőlem, hogy ne te mond meg neki, mond el valami jó barátnak, aki tuti elmondja neki. Ha meg akar látogatni, akkor így is megfog.

2010. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tegnap rámirt... nem válaszoltam neki

ma is keresett irt azonnali üzenetet msnen hogy nem-e találkozunk. nem válaszoltam neki.

de ha nem szeret miért keres?:S

2010. nov. 3. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:

13:24-es vagyok

Oké, szakítottatok, oké már nem szeret, de ha rád ír msn-es akkor miért problémázol? Lett volna alkalmad elmondani neki. Ő rád írt, neked illett volna válaszolni. Lett volna alkalmad az egészet elmondani neki. Nő létemre olyan sokszor nem értem a nőket.

2010. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2napja szakítottunk najó 3.

de miért keres?o.O és miért akar találkozni???:S nemértem

2010. nov. 3. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:

még mindíg 13:24-es vagyok


szerintem a lehetőségek a következők:

1.) A hiányod ráébresztette arra, hogy hülyeséget csinált. Ráébredt arra, hogy szeret. Vissza karar mindent csinálni, úgy ahogy régen volt.

2.) Csak a megszokás dolgozik benne. Hisz valaha az élete része voltál. Nehéz átállni egy szakítás után egy másik életre.

3.) A barátod akar maradni.


A lehetőségek közül neked kell kiderítened, hogy mi az igazság.

2010. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt most nem értem.Ok,hogy szakítottatok, de azt írtad,hogy szereted.Ha rádírt miért nem válaszoltál neki?????????Legalább leírhattad volna a kórázas sztorit...
2010. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésedet olvasva az volt az első benyomásom, hogy manipulálni akarod a volt párodat. Szakítottatok, de a párodnak szeretnéd tekinteni, és a kórházi befekvés erre jó ürügy, hisz ilyenre senki nem szeret nemet mondani, hogy valakit látogasson meg, ha beteg.

Tovább olvasva a kommenteket is, az első benyomásom csak tovább erősödött. Keresett, de nem állsz szóba vele, de azért jöjjön be a kórházba, mert te nem mondod el neki, hogy ott leszel, de mégis tudja meg.

Talán először fejben kéne rendet tenni, hogy most mi is van, meg mit is akarsz.

2010. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!