Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legésszerűbb...

Mi lenne a legésszerűbb döntés? Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Párommal az összeköltözést terveztük.Összeveszett a családjával, így ő hozzánk költözött.Építkezni szerettünk volna tavasszal.A gond ott kezdődik hogy neki van egy 11 éves kislánya aki így a nagyszülőknél maradt.A kislány 2 éves kora óta él a párommal és a nagyszülőkkel.Ha párom elment hónapokra dolgozni akkor is ők vigyáztak rá.

Mi az építkezést vidéken tervezzük, mivel nekem itt van a telkem.

A párom viszont már most hozni akarja a kislányt is,hogy albérletbe költözünk.Így nekem a munkámnak lőttek, mivel egy 11 éves gyerek nem lehet egyedül.Az építkezéshez viszont én vagyok hitelképes, mert a párom bárlistás.A párom fizetése viszont duplája mint az enyém.

Mit tegyek most??:(


2010. okt. 20. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
keress mást
2010. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A kislány legyen napközis,te menj el dolgozni. Sokan még kisebb gyerek mellett is megoldják a gyerekelhelyezést.
2010. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem lehet egyedül? A gyereknek iskolában a helye, mi itt a kérdés?
2010. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
van hogy éjszakás vagyok, párom meg van mikor 2-3 hétre elmegy dolgozni.
2010. okt. 20. 19:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Ta aztán jól belenyúltál! Kapsz egy bárlistás pasast és egyből lesz egy tizenegy éves gyereked is, munkád meg egyse. Vedd elő a jobbik eszedet és döntsd el a sorsodat.
2010. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hatodik osztályban nincs napközi, este meg egy gyereket nem hagysz egyedül a házba!!!
2010. okt. 20. 19:20
 7/14 anonim ***** válasza:
és a te szüleid nem tudnának segíteni?
2010. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy baby sittert. Annyi a munkanélküli, hogy simán találsz és potom áron el fogják vállalni. Szerintem max 20ezer egy hónapban, az hogy néhány éjszakát nálatok tölt. Munkaügyi központon keresztül keresd, és akkor talán kifogsz egy korrekt lányt.
2010. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Babysitter?!... Húsz ezer?!... Beengedni a lakásomba egy idegent éjszakára?!... A tanácsaid nem vallanak nagy észre!
2010. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a baby szitter lesz a legjobb megoldás.Édesanyám segít nagyon sok mindenben,csak neki is szűkös az ideje.
2010. okt. 20. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!