Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Három éve vagyunk házasok a...

Három éve vagyunk házasok a feleségemmel. Hogyan oldhatnám meg a gondjainkat?

Figyelt kérdés
A házasságunk előtti időkben minden rendben volt közöttünk szexuálisan. Megvolt minden ami egy egészséges kapcsolathoz kell,de amióta elvettem,azóta mintha kicserélték volna,mert nem csinál magától olyan dolgokat a szexben mint a házasságunk előtti időkben csak ha megkérem rá,de még akkor sem nagyon. Takarítani nem szeret és nem is rendmániás. Nem esik le e gyűrű az ujjamról és megcsinálok minden házi munkát itthon. De úgy érzem felcserélődtek a szerepek vagyis inkább én csinálok mindent amióta a házasság megtörtént. Azt is mondtam a páromnak,hogy akkor ennyi erővel végezze el ő a férfi munkákat amit egy férfinak el kell végezni. Természetesen erre is nemet mondott. Nem értem őt! Szeretkezni is alig akar,és a szeretkezésen belül is sok mindent nem csinál,takarítani nem szeret,a kupit úgy elnézi mintha az egy napi tv sorozat lenne. Mit és hogyan tehetnék? Sokat beszéltem vele erről a problémáról,de nyögvenyelősen változik valami és ha változik is egy másfél hétre rá visszaesik ugyanabba a rossz kerékvágásba. Sem erőm és sem türelmem nincsen már ahoz,hogy minden nap harcoljak,közdjek azért,hogy együtt húzzuk az igát és ne csak az legyen,hogy én húzom a párom meg a szekér végén ülve lógatja a lábát.
2009. jan. 7. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
háát....úgy látszik nem elég hasznosak a válaszaink......veszed a fáradságot segítségnyújtás gyanánt leirod a véleményed, aztán így értékelik. köszönjük nektek lepontozók!
2009. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nekem hasznosak voltak! És köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.


Amúgy tegnap leültem és elbeszélgettem a problémámról a párommal.

Meghallgatott,de annyit sem mondott,hogy ezen túl jobban össze szedi magát. Csendesen nézett rám az ártatlan szemeivel és úgy éreztem,hogy csak rám hagyja a mondókámat.

Biztosan azt gondolta beszéljem ki magamból,majd egyik fülén be a másikon pedig ki. Hát majd meglátom mire jutottam.

2009. jan. 8. 13:25
 13/15 anonim ***** válasza:
33%

nem olvastam végig a kommenteket de azt hiszem hogy ha egy nő ilyen makacs akkor az sem fog használni ha hanyagolod mert maximum mégjobban besértődik és akkor méginkább nem akar semmit...mikor voltatok utoljára romantikus hangulatban? gyertya ,félhomány, kedves szavak...sajnos egy idő után az emberek azt hiszik hogy már X ideje együtt vagyunk nem kell odafigyelni a másikra és na puff dugjunk...ennek nem szabadna így működnie...szerintem egyik nap szervezz egy ilyen romantikus estét és próbálkozz ezzel..

A takarítás részére nem tudok mit mondani...én sem vagyok egy takarító tündér de ezt én sem tudnám elviselni:S

az viszont nem megoldás ha mindent megcsinálsz helyette...ajánlom hogy te takaríts el magad után ő meg (édesanyám szavaival élve): had fulldokoljon a saját koszában amíg nem jön rá h mi a szitu...próbálj meg türelmesebb lenni...

2009. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
én pedig azt mondom ,hogy a 15:02 -es válaszolónak volt igaza, néha a "jóból is megárt a sok", mármint abból, hogy "elkényezteted "a feleségedet.menj szabadságra!mármint átvitt értelemben.ne csinálj semmi házimunkát és szexuálisan se kozeledj feléje, hanyagold ot.menj el egy kicsit a haverokkal, és valóban csinálj úgy mintha csajod lenne.szerintem lehet , hogy ez jobban felrázná mint a "beszélgetosdi", amire csak úgy reagál magában, hogy hadd mondja az a huje majd egy hét múlva úgyis megint úgy lesz ahogy eddig volt.
2009. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
és még annyit akarok csak,hogy valóban miért kell lepontozni az értelmes válaszokat, vagy a vicceseket?
2009. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!