Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakori a csaladon beluli...

Gyakori a csaladon beluli molesztalas, masok is erintettek? L

Figyelt kérdés
Sajat boromon tapasztalom a rendszer hibait. Nevelt gyerek vagyok egy neveloszulonel. Anyam drogos volt, meghalt mikor 1 eves voltam, apam bortonben. Felig roma vagyok. Fel evesen kerultem hozzajuk, most leszek 19. Neveloanyam normalis, neveloapam nem. Rendor volt, most a polgarorsegnel van. Koztiszteletben allo ember es egy goreny. 3 eve jelentettem a problemakat de a kivizsgalasok sosem talaltal semmit. Jovore elkoltozok. Remelem lesz hova.
szept. 11. 23:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

- Jelentsd újra, de NE ott ahol laktok, és NE ott, ahol rendőr volt!

- Sulid? Ha menni akarsz, és bírod fizikailag, irány a sereg! Ha van érettségid, a rendőrség! Sok sikert!

szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Tudtommal nem túl gyakori, viszont aki ilyet csinál, az eláshatja magát.

A hatóságok nyilván falaznak a kollégának. Csinálj videót vagy legalább hangfelvételt telefonnal, hogy legyen bizonyítékod, tedd ki az internetre, névvel együtt, hadd tudja meg mindenki, ki ez az emberbőrbe bújt állat.

szept. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

A szomszédom fia 20-22, van még két felnőtt gyereke akik nem vele élnek. Azoknak vannak gyerekeik 3-10 évesek. Az egyik unoka itt aludt, és a nagyfiú molesztálta. Ráparancsolt a gyerekre, hogy verje ki neki...

Semmi se lett ebből se. Vokt kint a gyamügy egyszer és annyi. Ugyanúgy hozzák ide a kölyköket nyaralni. Van egy kislány is. Ki tudja miket csinál velük azóta is a nagyfiú.

Ezek is cigányok természetesen.

szept. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorinak mondható, főleg a te esetedben intézetis gyerekeknél. Jelentsd a tanárodnak, igazgatónak, csinálj felvételt, lényeg, hogy legyen nálad bizonyíték. És valóban kiteheted a netre és ne a helyi jardnál jelentsd, ott úgyse csinálnak semmit.
szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoribb, mint a 2-es gondolja. Sok gyereket a saját vér szerinti szülője vagy más rokona, nagyszülő, nagybácsi stb. zaklat, de a nevelőszülő általi zaklatás is gyakori. Gyámügynél vagy rendőrségen jelentgetni fölösleges, egyrészt nem vesznek komolyan semmi ilyesmit, nem lépnek, max. ha már vér folyt, másrészt ott is rengeteg a beteg ember, a végén még ők zaklatnának tovább (ismerősöm pl. járt már így, amikor jelentette, hogy otthon megverte és késsel fenyegette őt az apja). Inkább ezzel foglalkozó civil szervezeteknél, egyesületeknél, alapítványoknál érdemes jelezni, pl. NANE, illetve a közösség felé is, pl. bizonyítékkal együtt kiposztolni közösségi médiára akár anonim módon, akár névvel, minél jobban lejáratni és ellehetetleníteni az elkövetőt.
szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Probaltam jelenteni masik varos zn, hatosagnal de az ugy vidsza kerult ide az elletekesekhez. Jartsk kint gyamugyesek de ki lett msgyarazva h en vagyok a problems, hazudozo. Sajnos volt ugyem a rendorseggel fü birtoklas miatt igy nem hittek nekem.
szept. 12. 08:50
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelentheted - semmi nem fog történni. SEMMI.

Akkor sem, hogyha felnőtt vagy, ha meg gyerek, pláne nem - akkor rád mondják, tuti hazudsz 99%-ben ez a válasz a hivatalos szervektől.


Ez van, dolgozol, elköltözöl és vissza sem nézel.

szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél egy minikamerát, rejtsd el aztán vedd fel. Így nehéz lesz kimagyarázni.
szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
És nevelőanyád nem hisz neked? Vagy falaz nev.apádnak?
szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Falaz neki, fel tole
szept. 12. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!