Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam elő anyukámnál...

Hogyan hozzam elő anyukámnál a témát, hogy pénz kellene? [NAGYON F. O. N. T. O. S. ]

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy évig jártunk, de már három hete nem, viszont találkozgatunk, és ugyanolyan minden, mint volt.[aminek nagyon örülök]

A fiúnak nemsokára születésnapja lesz, pontosan november 14.-én, és szeretnék neki venni egy ezüstgyűrűt, és egy könyvet. [a könyv kb. 3100 ft, a gyűrűt úgy gondoltam, olyan max. 5000 ft értékben venném, igyekszem olcsón] Emellett a fiúnak van egy kedvenc zenekara, akik Budapesten lépnek fel november 12.-én pénteken, és azt a zenekart én is szeretem, és el akarok menni a fiúval.[ezt még majd ma beszélem meg vele, de biztos nem fog ellenkezni] Szóval szerintetek hogy kellene előadnom anyukámnak? A koncert beugrója 2 főre 1000 ft, utánanéztem. Hogyan kérjek anyukámtól 10 ezer forintot? Nagyon szeretném a fiúnak ezeket az ajándékokat, ő sem sajnálta a pénzt, amikor az ajándékaimat vette. Anyukám ma kap fizetést. Segítsetek pls! Nagyon fontos!


2010. nov. 3. 05:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kerdezd meg anyukadat.... a konyv meg hagyjan, denehogy mar te fizesd a koncertjet a sracnak :-)


meg el kene dontenie hogy szeret es jrtok vag haverok vagytok de akkor nem kell csokolozni...igy konnyu neki, hogy van kivel enyelegnie, de nincs kotottseg...te meg gyurut vennel...

2010. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
figyelj kislany, nem neked kell hajtanod, hanem a pasinak. meg mit nem
2010. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!