Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám csalja anyámat egy nővel...

Apám csalja anyámat egy nővel mit csináljak?

Figyelt kérdés
ki akarom késziteni az apámat!ötleteket várok!!
2010. nov. 2. 21:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

szerintem meg igenis tartozik a gyerekre is, hisz a szülők azért mert félrekefélnek, az ő életét is tönkreteszik érzelmileg bántják.


ennyi erővel ,ha apátok veri anyátokat, akkor ahhoz sincs semmi közötök nemde?

2010. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%

Kamu válasza :

Ajánld be magad gyertyafogónak.Meglátod milyen pöszén fog nézni rád.:))

2010. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
26%
Mákos tésztát.
2010. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%
Lényegtelen ki hibázott, ki nem. Megmondhatta volna anyukád szemében, hogy "sajnálom, vége" nem pedig félreb@szik! Az ilyen gyáva azt érdemli, hogy szembesítsék a dolgaival!
2010. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
Nézd a pozitív oldalát! Legalább nem pasival csalja.
2010. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%

Azért az elég gáz, hogy a saját apádat ki akarod készíteni...Nem téged csalt meg.


Csak mondom - gondolom még kislány vagy - hogy a házasság megromlása 99%-ban mind a két félen múlik, vagyis anyukádon is. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy helyes a megcsalás, mert nem az, de arra is gondolj, hogy valaminek történnie kellett kettőjük között és amúgy sem működött a házasságuk.

2010. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
7%
Ugyan márt.Szinte minden férfi megcsalja a párját.Én is csaltam az asszonyt,pedig ő megadott mindent.DE hát a férfiak azok mind ilyenek.Aki letagadja az meg hazudik.
2010. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%

Többet kéne tudnunk a családodról hogy állást foglaljunk.Ez hogy csalja anyukádat ez elsőre falhoz csapja az embert mégis lehet rá magyarázat.Legtöbbször azért kezdenek el qrvázni meg félrekettyinteni a férjek mert otthon nem kapják meg azt amit akarnak.

Aztán a bíróság rendre az anyának ítéli a gyereket aki ezután úgy nő fel hogy az anyja egyfolytában azt meséli:"az apád ennyire szemét volt meg annyira szemét volt hogy hujjuj.."

2010. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2%
Nekem megad mindent az asszony mégis megcsaltam!Sőt nem egy ismerősőm van igy vele,otthon megkap mindent.Dehát kellenek a friss husik.Azok mások.De természetesen csak arra kellenek,másra nem.
2010. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

Na, kedves házasodni vágyó nők, remélem figyelmesen elolvastátok az utolsó kommentet. Így bízzatok meg a pasitokban, így szolgáljátok ki meg nyaljátok ki a seggét, hogy tudjátok, mellette szarba se néz, és a friss husira hivatkozva, lazán félrekúr és megaláz titeket a hátatok mögött.


Utolsó, köszi, hogy hitelesen illusztrálod a férfiakat.

2010. nov. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!