Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám csalja anyámat egy nővel...

Apám csalja anyámat egy nővel mit csináljak?

Figyelt kérdés
ki akarom késziteni az apámat!ötleteket várok!!
2010. nov. 2. 21:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Fényképezd le,és zsarold, azzal kikészül,és még nyersz is. De a helyedben én anyukának szolnék, hogy tudja elhagyni,az ilyen szemétláda nem érdemel családot. (már bocsi, tudom,hogy az apukádról van szó,de amit tesz az felülmúl minden jóérzést)
2010. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

anyám tudja de nem hiszi el!

én most már gyülölöm az apámat kitagadnám!!

meg akarom keseriteni az életét!!!!!!!!!

2010. nov. 2. 21:08
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Örülj, hogy nővel.
2010. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Ez a kettejük dolga. Úgy értem, anyádé és apádé.
2010. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%

A fényképek bizonyíténak számítanak, sőt ha sikerül elcsípned 1-2 fotót, és anyukád válni akar, házasságtörés miatt mindenéből kifoszthatjátok őt,csak egy jó ügyvéd kell.

Vagy: keresd fel a csajt és tépd jól meg k.rvázd le alaposan, csinálj jelenetet, arra ki fog készülni az apucid is,meglátod.

2010. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%

Talán van oka rá apádnak! Nem lehet,hogy anyukád egy hárpia? Nem mindig a férfiak a hibásak,a házasság megromlásáért mindkét fél hibás! Csak ma divat egyedül a férfiakat felelőssé tenni.

Hiába bizonyítod bármivel,akkor sem forgathatod ki a vagyonából. Ez szerencsére még nem így működik.

Ha ennyire gyűlölöd az apád,akkor ugy-e a pénzét sem fogod elfogadni?

Bízd a szüleidre,hogy oldják meg ők a saját dolgukat!

2010. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem semmit ne csinálj, ez nem a Te dolgod!!!!
2010. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Sztem nincs jogod ítélkezni az apád felett. Biztos vagyok benne, hogy borzasztó érzés lehet, de a kapcsolatukat nekik kell megoldaniuk. Ne te akard kicsinálni az apádat. Talán inkább beszélgess el vele. Mondd el neki, hogy ez nagyon bánt téged, és hogy ne csinálja, hanem hozzák rendbe a kapcsolatukat anyukáddal, mert neked ez így gusztustalan.

Ne vesd meg őt, nem tudhatod, miért döntött így. Nem hiszem, hogy a félrelépések csettintésre mennek.Mindennek oka van. A házassághoz 2 ember kell. És annak megromlásához is.


Nekem is tök fura volt, hogy a párom teljes természetességgel mesélte 10 ével ezelőtt, hogy a nő az kisbabával az apja kocsijában a szeretője és a féltesó volt. 2 napig agyaltam rajta, hogy hogyan lehet ezt ekkora közönnyel megjegyezni. Aztán rákérdeztem. Tudod mit mondott? Mert? Mégis mit csináljak vele? Öljem meg??? Az apám! Sok év után rájöttem, hogy tök igaza van. Attól még az apukája, és tisztelettel tartozik felé. És szereti is, hogyne szeretné. Más kérdés, hogy megvan a véleménye az ügyről, és ezt el is mondta már neki párszor. De ugyanúgy az anyukájának is, hogy ne játssza a mártírt, mindkettejüknek része van benne, hogy ide jutottak. Szereti őket, segíti őket amiben csak lehet, de az ilyen jellegű vitáikból hagyják ki, mert semmi köze hozzá, és nem is érdekli.

2010. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Házasságtörés miatt már nem igazán lehet kifosztani senkit. Az új PTK-ból kivették a házasságból a hűség kötelezettségét.....
2010. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:15


PONTOSAN, A HÁZASSÁG MEGROMLÁSÁÉRT 2 EMBER HIBÁS, DE HA MÁR MEGVAN A BAJ NEM FÉLREB*SZOK, HANEM KINYITOM A POFÁM A PÁROMNAK ÉS MEGBESZÉLEM VELE A PROBLÉMÁKAT, LEGALÁBBIS EGY NORMÁLIS KAPCSOLAT ÍGY MŰKÖDIK, NEM TUDOM NEKED VAN-E PÁROD ILL. MILYEN A KAPCSOLATOTOK, DE SAJNÁLNI TUDOM CSAK!!!

2010. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!