Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy apám csalja anyámat?

Lehet, hogy apám csalja anyámat?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsonykor kezdtem gyanakodni, amikor egyszer véletlenül lelöktem apám táskáját, és kiesett belőle egy bontatlan MP3 lejátszó. azt hittem, hogy ő vette karácsonyra anyának, vagy valami. aztán 2 hét múlva, amikor utoljára volt dolgozni karácsony előtt, akkor jött haza, és nagy boldogan mesélte, hogy ajándékozták egymást a munkahelyen, és ő ezt kapta. ez azért elég furcsa volt, hogy ő aznap kapta, és mégis 2 héttel korábban már a táskájában volt, meg hát soha nem is ajándékozták még egymást, és amikor megkérdeztem, hogy kitől kapta, akkor egy csomót gondolkozott.

nagyon gyakran megy hétvégén is dolgozni, este pedig későn jár haza. a munkahelyén olyan gépek vannak, amik hallatszanak a telefonban is, hogy mennek, és sokszor van, hogy azt mondja, hogy dolgozik, de nem hallom a gépeket. hord egy barnítókrémet is a táskájában, és amikor mondtam múltkor, hogy kéne nekem, akkor gond nélkül elküldött boltba, hogy vegyek magamnak, ha kell. az pedig biztos, hogy magát nem kenegeti vele. meg van állandóan egy alsógatya a táskájában, ezt se nagyon tudom mire vélni. szerintetek mit jelentenek ezek?


2009. aug. 16. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ezek alapján sajnos megtörénhet.Szerintem anyukáddal beszélj,és ne apukáddal,mert hiába nem akarsz bajt keverni,előbb-utóbb úgyis kiderül,akkor meg jobb előbb!
2009. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem igazán áll szándékomban beszélni vele...nem igazán volt olyan gyerekkorom, hogy nagyon sajnálni tudjam őket, csak érdekel...
2009. aug. 16. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Mit keresel apád táskájában? Szerintem a másik dolgaiban kutatni nagyon nem szép dolog.
2009. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
először lelöktem, úgy vettem észre. aztán meg kíváncsi lettem. szép-nem szép, ez van. megcsalni az ember feleségét sem szép, meg hazudni a családjának
2009. aug. 16. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem valószínű, hogy a váltógatyában orvosi vizsgálatra jár, sőt: ezek a jelek arra utalnak, hogy egy harmadik személy van a dologban.A kérdésedre tehát az a válaszom, hogy igen, lehet, hogy csalja!
2009. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Sajna én is rádöbbentem egyszer, hogy apukámnak van valaki. Abból, hogy az autónk ott állt a nő házánál, megkérdeztem anyumat, hogy hol van apu, és ő úgy tudta, hogy elutazott valahova. Aztán sms-t is láttam ami teljesen egyértelművé tette és amúgy se nagyon titkolta, mert a héten kb 2 napot aludt otthon. Feltételeztem, hogy 50 év körül felnőtt emberek nem alszanak csak úgy minden nap barátoknál. Nem szóltam senkinek egy szót sem, aztán kiderült minden, azóta apu el is költözött.

Amiket leírtál utalhatnak arra, hogy valami nincs rendben. Szerintem apáddal kéne beszélned...rákérdezni a dolgokra.

2009. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%
Igen, lehet, hogy édesapádnak külső kapcsolata van, lehet hogy nincs és nagyon egyszerű magyarázata is lehet a dolognak. De! Hogy jössz te ahhoz, hogy kutakodj apád táskájában? Te örülnél, ha ő is kotorászna a tiédben? Eszedbe ne jusson akár apáddal, akár anyáddal beszélni erről. Nehogy megkeverd a dolgot, mert olyan dzsinnt szabadíthatsz a családodra, amit magad is megbánhatsz és egy életre boldogtalanná tehetsz a családban mindenkit egyszerű figyelmetlenség, tapintatlanság vagy tudatlanság miatt.
2009. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

A gép zajról annyit, hogy az én apám is olyan helyen dolgozik, de szinte sosem hallani, mert kimegy a műhelyből telefonálni. Néha mikor nem megy ki csak ordít, meg nem hall semmit aztán a végén mondja, hogy várjál visszahívlak, kimegy és úgy hív. Meg asszem gatyókája neki is van munkás, mert ott zuhanyzik le, és van külön munkás alsója is, amit a munkás törölközővel, meg ruhával együtt hoz mosni haza.


Az mp3 akármi is lehet, ki tudja, lehet vette magának, aztán nem mondta, ne legyen patália, hogy minek ilyen hülyeségre költeni vagy bármi.


Azt meg nem gondolod komolyan, ha szeretője van, ő hordozza a táskájában a nő barnítókrémjét, ennek nem sok értelme van.


Az én apám is sokat dolgozik, szinte mindennap bent marad, meg végre most hétvégézni is tud, eddig nem volt munka hétvégére. És az baromi sok pénzt jelent, ha hétvégén bemegy.


És mielőtt valaki közli, hogy gyanús, azt megnyugtatnám, hogy nem az, mert minden hónapban megkapja a kis elszámolást vagy mit, amin rajta van, hogy mikor, mennyit és mennyiért volt bent. Nem is tudna kamuzni. Arról nem beszélve, ha túlóra címen hetyegni járna, anyám egyből rájönne, mert a számlán igencsak meglátszana, hogy nincs túlóra pénz...


Ettől függetlenül megcsalhatja, de azért ezek eléggé megdönthető "bizonyítékok", legalábbis így kívülről. De mi nem ismerjük apukád szokásait, hogy változott-e valami a "normálishoz" képest, vagy mindössze ennyi a gyanús. Mert ezekre látod, lehet magyarázat.

2009. aug. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!