Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menekülnék otthonról! Milyen...

Menekülnék otthonról! Milyen lehetőségeim vannak? Már bőven 20-on túl vagyok, de sajnos úgy alakult, hogy "otthon" ragadtam az apam kihasznal, el veszi a penzemet. apam testvereim, verbalisan bantanak van amikor, meg szepen beszelnek velem,

Figyelt kérdés
aug. 15. 17:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem. Nagyon kevés hely van, ahol kp-ban adják a pénzt. Vagy feketén dolgozik.


Gondolom valami mélyszegény családban él a kérdező, csupa nívós rokonnal. Munka meg valami kuli xar. Ne is várjátok tőle, hogy külföldre menjen, biztosan nem beszél nyelveket.

aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

19-es: "Amúgy meg költözz külföldre és soha vissza se térj ezekhez."


Azt ugye tudod, hogy nulla végzettséggel, nulla pénzzel és nulla nyelvtudással külföldön nem kell sehol????

aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

El kell költözni. Munkád van, szóval nem is értem, mire kell várni.


Nyitsz számlát, akkor apád "nem veszi el" a pénzedet, mert haza sem viszed, aztán összecuccolsz másokkal vagy kiveszel egy szobát.


Aki igazán el akar menni otthonról, az megoldja, ha 19 ha 25 éves. Persze nem egyszerű, ez tény, de megéri.

aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Az elveszik a pénzed mit jelent? Dolgozol és bele kell adj a bevásárlásba és rezsibe?
aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

18, nagyon nehéz ám segíteni valakinek, aki magáért semmit nem tesz...


Mert nyilván tisztában van vele, hogy költözni kell, albérlet vagy munkásszállás; hogy saját számla kell, amihez nincs hozzáférése senkinek, nem adja oda a bankkártyát, stb.

Úgyhogy ezek felsorolása nem segítség. Fogalmunk nincs, mit próbált eddig, hogy az előbbieket ugyan miért nem alkalmazza. Akkor mégis mit kellene tanácsolni?

aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!