Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menekülnék otthonról! Milyen...

Menekülnék otthonról! Milyen lehetőségeim vannak? Már bőven 20-on túl vagyok, de sajnos úgy alakult, hogy "otthon" ragadtam az apam kihasznal, el veszi a penzemet. apam testvereim, verbalisan bantanak van amikor, meg szepen beszelnek velem,

Figyelt kérdés
aug. 15. 17:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

"Nyúld be szülők tesók hitel meg bankkártyáit "


Aztán nemzetközileg fogják keresni lopás miatt, nagyon jó ötlet, egy börtönben ugyan nem otthon lesz, de semmivel sem jobb helyzetben

aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Azert hogy eltudjak menni nem fogok roszat tenni nem tudom,nem ertem hogy irhat valaki ilyet.
aug. 15. 19:15
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

Hasznosítható ötlet mégis mi?

Nyilván te is tudod, hogy mész, albérlet, munkasszálló, ennyi a lehetőség.

Ezen kívül tényleg, milyen használható ötlet kellene? Ezeket tudod, de nem használtad ki eddig se, tehát valami kifogásod van ezekre. Akkor?

aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz, pénzt ne add oda, és költözz el.
aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt hogy veszik el? Neked kell odaadnod? Vagy ők veszik át a fizetésed? Hozzáférnek a bankkártyádhoz? Nincs akkor semmi félretett pénzed?

Jogsit van? Párkapcsolatod? Megbízható barát?

aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"el veszi a penzemet"

Erre nagyon sok lehetőség van, hogy ne vehessék el.

Hogyan tudják elvenni?

aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésekre miért nem válaszolsz?
aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
8%

#17

Talán mert itt kapja a sarat, pedig egy normális kérdést tett fel? Kérdező, te pedig amint lehet, hagyd el a házat, mert ez a légkör nagyon toxikus.

aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%

18# pedig igenis jogos kérdés, hogy hogyan férnek hozzá egy felnőtt ember pénzéhez, de szarik válaszolni a kérdező. Ez a rész lenne a legkönnyebben megoldható probléma egyébként.


Amúgy meg költözz külföldre és soha vissza se térj ezekhez. Én is ezt tettem, sose bántam meg.

aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha kérdezel illik válaszolni, de valószínűleg egy troll vagy.
aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!