Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menekülnék otthonról! Milyen...

Menekülnék otthonról! Milyen lehetőségeim vannak? Már bőven 20-on túl vagyok, de sajnos úgy alakult, hogy "otthon" ragadtam az apam kihasznal, el veszi a penzemet. apam testvereim, verbalisan bantanak van amikor, meg szepen beszelnek velem,

Figyelt kérdés
aug. 15. 17:14
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Már egyre elviselhetetlenebb a légkör itthon, emiatt folyamatosan stresszelem magamat, rosszul vagyok és képtelen vagyok azon dolgozni, hogy végre egyszer megmenekülhessek innen.



Hasznosítható ötletek érdekelnek. Illetve az is, hogy vannak-e emberek még hasonló helyzetben, mint én?

aug. 15. 17:14
 2/25 A kérdező kommentje:
Szerintetek jogos az hogy ezt akarom?
aug. 15. 17:17
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Gyári munka szállással.
aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Lépj le. Tudom ijesztő pláne ilyen családi háttérrel de hidd el minél később indulsz annál rosszabb lesz. Lépj ki az ajtón és élj. Irány a vonat.
aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Hogy ragadtál otthon? 20 évesen gondolom már dolgozol, ha csak egy szobát kibérelsz, már az is jobb mint otthon maradnod.
aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Elöször is milyen végzettséged van, mit dolgozol? Ezt nagyon jó lenne tudni.

Másodszor a munkahelyen a fizetésedet ne készpénzben kérd, hanem a számládra - ha netán még nincs, akkor nyitsz egyet, a bankban mindenben segítenek, nem baj, ha nem tudod, hogy kell -, egyelöre nem kérsz kártyát, csak te tudsz levenni pénzt róla a személyazonosságod igazolásával.

Egyébként meg a lgszükségesebb dolgaidat (föleg az irataidat, iskolai bizonyítványokat) csomagold össze valamibe és egy reggel nem munkába mégy, hanem elköltözöl munkásszállóra vagy esetleg egy ismeröshöz addig, amíg tudsz egy szobát bérelni.

A szüleidnek nem kell tudniuk sem az új címedet, sem a telefonszámodat, nem kell velük semmiféle kapcsolatot tartani, erre nem kényszeríthetnek.

aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Menj el bentlakásos önkéntesnek, au pairnak.

A zsebpénzt tedd félre, és abból lesz albid.


Jó messze leszel, másrészt a pénzt kézbe kapod. Mind az anyagi, mind a távolság azonnal adott.

aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
18-dik születés napomon végleg leléptem otthonról. Neked is sikerülni fog.
aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
Menj ki hajóra dolgozni.
aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%
Jelentkezz egyetemre Hollandiába. Add el mindenedet és abból menj ki ott koleszba vagy egy albiba. Nyúld be szülők tesók hitel meg bankkártyáit vegyél le casht mielőtt elindulsz az útnak. Ott Hollandiában meg angolul elég ha tudsz és rengeteg támogatást kapnak a diákok
aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!