Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem méltóságtel...

Csak szerintem nem méltóságteljes úgy élni, hogy alávagy rendelődve másnak?

Figyelt kérdés
Apám az élettársával él már évek óta. A nő családjának programjai mindig is előbbre valóbbak voltak mint a fiáé(én) vagy a nővérévé, vagy az unokatestvéré. Ha a nő meghal apámat tuti kiteszik onnan, mivel nincsenek bejegyzett élettársi kapcsolatban, csak szívességi lakáshasználó(egy saját társasházban élnek). Ő a helyi karbantartó/fuvaros...stb egyszóval cseléd. A nő gyerekként nagyon szeretett lelkileg terrorizálni amikor nálluk voltam hétvégén, általában mindig talált valami okot amiért megsírathatott. Apám sosem védett meg, ha a nő betámadta mindig kihátrált/neki adott igazat, azóta rájötten, hogy azért mert a nőn múlik az, hogy van-e hol laknia. Kedvencem, hogy gyerekként végig nézették fótókon velem és a nagymamámmal,hogy hova ment nyaralni a nő a testvére családjával,apámmal,miközben tudta,hogy anyámnak alig volt pénze arra, hogy kivigyen a városi strandra. (jelzem apámnak nagyon rosszul fizető állása volt, gyerektartást mindig fizette) Ami legutoljára felidegesített, hogy szerecsétlennek a kerek születésnapját sem ünneplik meg mert a nő sógornőjének most lesz a születésnapja, hívtam, hogy akkor üljünk be valahova kettesben igyunk meg valamit de ő inkább nem (gondolom nem akar feszkót a nővel). Csak szerintem nem méltóságteljes ilyen helyzetben élni?

júl. 20. 02:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
86%
Az önmagunkkal szemben tanúsított tisztelet jele az, hogy nem foglalkozunk, nem állunk szóba bennünket lehúzó, negatív emberekkel.
júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!