Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titkolnád ha tudod sogórnőd...

Titkolnád ha tudod sogórnőd mástól terhes?

Figyelt kérdés
Tiktoknád ha tudomásodra jut sogornőd volt mással is mikor teherbe esett? Mai napig tesómmal él viszont akivel kavart a haverom, el mondjam vagy tartsam magam ha igen miért ne mondjam el?
júl. 18. 12:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%
13. Ha egy nő megcsal valakit egyszer akkor ő kur.va, de ha egy férfi csinálja ugyanezt akkor őt elhanyagolta a nője és szegénynek nem volt más választása... kicsit furcsa nem?
júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
36%
Honnan tudod, hogy mástól terhes?
júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
40%
Mindenkeppen mondd el! 👍👌😉
júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
78%
Elmondanám.
júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
39%
Na jo sok valaszt toroltek.
júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
51%
Elmondanám. Én nem is értem, hogy miért gondolják azt az emberek, hogy egy ilyen súlyú dolgot el kell titkolni. Ez a "semmi közöd hozzá" meg anyira nem állja meg a helyét egy ilyen szituációban... Mondd el, aztán azt kezdd az infóval, amit akar. De nehogy már asszisztálj egy ilyenhez, mert az is elég undorító ám... Tudod, vétkesek közt cinkos, aki néma.
júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező!


100%-ig biztos vagy benne (akár a saját életedre is megesküdnél), hogy más az apa?


Képzeld el a következő szituációt!


- Józsi tudod, hogy a Kati (feleség) gyereke nem tőled van?

- Köszi, hogy szólsz Mari. Elmegyünk DNS tesztet csináltatni.

A DNS teszt eredmény után:


1. verzió: - Mari, tönkretetted a családomat. A teszt azt mutatta, hogy enyém a gyerek. Alaptalanul vádakodtál...


2. verzió: - Mari, tudom, hogy nem tőlem van a gyerek. Meddő vagyok. Megbeszéltük Katival, hogy mástól esik teherbe és felneveljük együtt a gyereket. Mérges vagyok rád, mert ezt nem akartok közhírré tenni...


3. verzió: - Valóban nem tőlem van a gyerek. Megyek és beadom a válópert. Tudsz egy jó válóperes ügyvédet Mari?


Kitalálhatnék még néhány verziót ilyen-olyan kimenetellel, de nem teszem. Rád bízom, hogy az információközlési kényszereddel mit teszel. De gondolkodj el a lehetséges következményeken és cselekedj belátásod szerint!

júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondanám, hogy mástól van. Azt mondanám, tesó, Jani azzal henceg, hogy lehet, övé a gyerek Katiban. Azt mondja, vele is szexelt. Többit majd intézi tesód. Így szólsz is, igazat is mondasz.
júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%
Én azt sem mondanám el, ha tölem lenne terhes, nemhogy azt amikor mástól.
júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
20%

"de ha egy férfi csinálja ugyanezt akkor őt elhanyagolta a nője"


Én eleget hallottam ez fordítva is, úgyhogy hagyjuk ezt a feminista szarságot.


Már közel 30 éve is egy akkori, "hímsoviniszta" világban felnött 70 éves ember (szomszéd) azt mondta amikor szétmentünk a csajommal, "látod, megmondtam, hogy nem szabad hogy a p...na száraz maradjon!". (persze nem megcsalás volt a háttérben, csak ö hitte)

júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!