Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titkolnád ha tudod sogórnőd...

Titkolnád ha tudod sogórnőd mástól terhes?

Figyelt kérdés
Tiktoknád ha tudomásodra jut sogornőd volt mással is mikor teherbe esett? Mai napig tesómmal él viszont akivel kavart a haverom, el mondjam vagy tartsam magam ha igen miért ne mondjam el?
júl. 18. 12:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Én elmondanám a tesómnak.
júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy kavart mással is még nem bizonyítja, hogy mástól van a gyerek, sőt egyáltalán nem biztos! Biztosat csak DNS tesztel lehet mondani.

Szóval ilyen hülyeséget még véletlenül se mondj a tesódnak!

Azóta is csalja a tesód? Mert ha nem én erről sem szólnék a helyedben, felesleges akkor beleavatkozni mások magánéletébe!

júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, milyen a viszonyod a tesóddal, meg a haveroddal. Nem tudhatod, hogy igazat mond-e a haverod, de ha le is feküdtek tényleg, akkor sem tudhatod kié a gyerek. Óriási szarlavinát öntenél a saját nyakadba, ha elkezdenél vádaskodni. Ilyet max akkor vállalj, ha sziklasziládnak érzed a kapcsolatod a tesóddal.
júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Mond el neki mindenképpen! A testvéred sokkal fontosabb és tudni akarja az igazat gondolom te is őszinteséget várnál el fordított helyzetben
júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Milyen ember a haverod? Miért neked mondja ezt el? Ő is azt hiszi övé a gyerek (szóval nem húzott gumit mikor más nőjét dugta)? Tud egyáltalán a terhességről? Nekem ez ilyen kavarás szagú kicsit. Már mint hogy a haverod akar bekavarni a tesód kapcsolatába, csak téged használ fel, hogy ne ő legyen a rossz, ha visszájára sül el.
júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
28%
5. Mondjuk azért, mert egyszer fordult elő és azóta nem?! Ha megszületik a gyerekük akkor egy boldog család lesznek, de ha felhozza ezt a hülyeséget a kérdező akkor szétzilál egy családot!
júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%

Én gyanúként mondanám el és csak annyit tálalnék belőle, ami viszonylag bizonyítható. Ha csak "vádaskodsz", akkor simán rádfogják, hogy csak sz*rkavaró vagy.

Aztán azt kezd ezzel az információval, amit akar

júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%
8-as, boldog család? Te szívesen nevelnéd más gyereket, gondolom nem. 🤦🏻‍♂️
júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
34%

Én nem mondanám el. Mi van ha tévedsz az apaságot illetően és megcsinálod feleslegesen a családi balhét?


Az apaságot lehet bizonyítani DNS teszttel.

júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Med_fet_ati ***** válasza:
55%
Én a sógornőddel beszélnék inkább, tudja meg, hogy kiderült a kis titka...
júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!