Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagotok, akit...

Van olyan családtagotok, akit sokan nem szeretnek családon kívül, de ti is úgy érzitek, rászolgált erre?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik családtagotok, vagy ha több is van, kik azok?

júl. 10. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nevelőapám
júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nagybátyám felesége.

Nagyapám huga.

júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nincs. Akit családon kívül nem igazán szeretnek, azt családon belül sem.
júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Én vagyok az. Engem mindig mindenhol utáltak, pedig semmi okot nem adtam rá soha. Mostanra teljesen megváltozott a helyzet: teszek róla, hogy senkinek se kelljen ok nélkül utálnia. Szóval ha úgy vesszük, rászolgáltam.

A család, társ teljesen más, ők szeretnek.

júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 4/4! Veled tudok azonosulni, nálunk is én vagyok a család fekete báránya. Eddig én is ugyanígy voltam, hogy mindent megtehettek velem,meg a hátam mögött, aztán rájöttem, sajnos csak 30éves koromra, hogy ha tudnák, az oxigént is elvennék előlem! Most fordult a kocka, nemis értik, mi a bajom, mi ez a 180 fokos fordulat... Hát csak annyi történt, hogy a ló....nak is van vége, és nem tetszik nekik a pofára esés...
júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném. Erőszakosan vallásos, mindenkit mindig téríteni akar.
júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyám ilyen. Mindig mindenkit elüldözött maga mellől, aztán sírt, hogy egyedül van. Családon belül is mindig mindenki hülye volt a szemében, csak ő nem... Soha nem akart minket meghallgatni, ha segíteni akartunk is, akkor sem fogadott el semmit. Nem tűnik fel neki, hogy szerinte mindenki hülye, csak vele nincsenek problémák.
júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem jellemző, hogy a családunkban lecsúszott alakok élnének, de az egyik unokatestvérem ilyen lett.

Már gyerekként tanulási nehézségei voltak. Nem íratták speciális iskolába, pedig az anyja pedagógus.

Most persze, megy a szörnyűködés meg a sivalkodás, de ha kellő időben megkapta volna a megfelelő lehetőségeket, és stigmatizálás helyett szeretve lett volna egy közösségben, most nem folyamodna deviáns eszközökhöz.

júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

#8 vagyok: Visszatérve a témára: egyértelműen TETT azért, hogy a családja most hogy viszonyul hozzá, de az alapokat nekik kellett volna megfelelően lefektetni, hogy ne így végződjön.

Hazug, komolytalan léhűtő lett.

júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Apám, anyósom, sógornőm.
júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!