Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell azzal viccelődni,...

Miért kell azzal viccelődni, hogy jól helyezkedtem? Ez csak szerintem bántó?

Figyelt kérdés

Párom, neki a családja tehetős, magas életszínvonalon él. Ebből én sosem csináltam ügyet, nem érdekel, kinek mije van, nem ez fogott meg benne sem.


A családom viszont még most, 2 év után is ezzel poénkodik, hogy mennyire jól helyezkedtem, tudtam rögtön, hová kell tenni a fenekem. Lesz az esküvőnk, nagybátyám kérdezte, hogy máris?! 2 év együttélés után nem érezzük korainak, unokatestvérem pedig benyögte, hogy az ő apja sem dobná vissza az aranyhalat, ha már egyszer kifogta.

Vagy a páromnak doktori címe van, én anno otthagytam a jogot, diplomaszerzés előtt. Ez is poén tárgya, hogy én eldöntöttem, doktor leszek így, vagy úgy, ez még az olcsóbb és megúszós verzió, minden lánynak így kéne csinálni, kevesebb stresszel jár.


Anyám szerint ne legyek ennyire érzékeny, csak viccelnek, nem kell komolyan venni.

De ez olyan, mintha én azzal viccelődnék, hogy a nagybátyám felesége 120 kg, mégis kétpofára tömi magába minden családi összejövetelnél az édességet. Vagy, hogy az unokatestvéremet eddig minden kapcsolatában megcsalták, vagy épp ő volt a szerető.


jún. 27. 15:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinálták, tízéve nem beszélek velük.


Nekem mindegy, én nem fogok magyarázkodni, sem visszaszólni, egyszerűen nem foglalkozok bunkókkal.


Megjegyzem, van keresetem, és dolgozom, csak nem 100%-ban hanem 50%-ban.

jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!