Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell azzal viccelődni,...

Miért kell azzal viccelődni, hogy jól helyezkedtem? Ez csak szerintem bántó?

Figyelt kérdés

Párom, neki a családja tehetős, magas életszínvonalon él. Ebből én sosem csináltam ügyet, nem érdekel, kinek mije van, nem ez fogott meg benne sem.


A családom viszont még most, 2 év után is ezzel poénkodik, hogy mennyire jól helyezkedtem, tudtam rögtön, hová kell tenni a fenekem. Lesz az esküvőnk, nagybátyám kérdezte, hogy máris?! 2 év együttélés után nem érezzük korainak, unokatestvérem pedig benyögte, hogy az ő apja sem dobná vissza az aranyhalat, ha már egyszer kifogta.

Vagy a páromnak doktori címe van, én anno otthagytam a jogot, diplomaszerzés előtt. Ez is poén tárgya, hogy én eldöntöttem, doktor leszek így, vagy úgy, ez még az olcsóbb és megúszós verzió, minden lánynak így kéne csinálni, kevesebb stresszel jár.


Anyám szerint ne legyek ennyire érzékeny, csak viccelnek, nem kell komolyan venni.

De ez olyan, mintha én azzal viccelődnék, hogy a nagybátyám felesége 120 kg, mégis kétpofára tömi magába minden családi összejövetelnél az édességet. Vagy, hogy az unokatestvéremet eddig minden kapcsolatában megcsalták, vagy épp ő volt a szerető.


jún. 27. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Elengeded a füled mellett. Ha nem reagálsz, unalmas ,ész, abba fogják hagyni
jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen esetben legyél te az okosabb. Tudod, okos enged. Az emberek sajnos ilyenek, megpróbálják az összes olyan dologra kivetíteni a sikertelenségüket, ami nekik nem adatott meg. Azért csinálják, mert látják, hogy neked rosszul esik. Ha nem szólsz semmit, egy idő után megunják.
jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sosem szólok, 2 év alatt nem unták meg.
jún. 27. 15:49
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem csak irigyek a jó élet színvonaladra.

A párod szemszögéből nézve, szerintem őt jobban bántják ezek a poénok mint téged.

jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
#3 Akkor meg pont az ellenkezője lehet annak hasznos, amit írtam. Igenis szólj, ha kell akkor lekezelőbb stílusban, hogy elég volt, fejezzék be, nem az ő férjük, mi közük van hozzá.
jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Nettó bunkóság tőlük, irigyek valószínű
jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

"Anyám szerint ne legyek ennyire érzékeny, csak viccelnek, nem kell komolyan venni."


Ha sosem szólsz, honnan tudja anyad, hogy érzékeny vagy erre?

jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Mert vele szoktunk beszélgetni mindenről, kettesben?

Azoknak, akik ezzel vicceskednek, nem mondok semmit.

jún. 27. 16:03
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Viccelődj vissza te is ugyanebben a stílusban. Pont ahogy írtad, a dagadéknak például a zabálással, és egy pillanatig ne érezd rosszul magad! Nevessetek együtt. :D
jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Velem ugyanezt csinálták, csak nem poénkodva. A párom szülei gazdagok voltak, de nem mi a párommal. Semmit se fizettek helyettünk. Hat évig voltunk együtt, hat évig nyomta a családom, főleg a nővérem meg ah unokatestvéreim, hogy én csak a pénzre megyek, nekem csak pénzes srác jó, tudom, hogy kell a jóba kerülni... Én mindig szóltam, ha megjegyzéseket tettek, de a hátam mögött ugyanúgy folytatták.
jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!