Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell azzal viccelődni,...

Miért kell azzal viccelődni, hogy jól helyezkedtem? Ez csak szerintem bántó?

Figyelt kérdés

Párom, neki a családja tehetős, magas életszínvonalon él. Ebből én sosem csináltam ügyet, nem érdekel, kinek mije van, nem ez fogott meg benne sem.


A családom viszont még most, 2 év után is ezzel poénkodik, hogy mennyire jól helyezkedtem, tudtam rögtön, hová kell tenni a fenekem. Lesz az esküvőnk, nagybátyám kérdezte, hogy máris?! 2 év együttélés után nem érezzük korainak, unokatestvérem pedig benyögte, hogy az ő apja sem dobná vissza az aranyhalat, ha már egyszer kifogta.

Vagy a páromnak doktori címe van, én anno otthagytam a jogot, diplomaszerzés előtt. Ez is poén tárgya, hogy én eldöntöttem, doktor leszek így, vagy úgy, ez még az olcsóbb és megúszós verzió, minden lánynak így kéne csinálni, kevesebb stresszel jár.


Anyám szerint ne legyek ennyire érzékeny, csak viccelnek, nem kell komolyan venni.

De ez olyan, mintha én azzal viccelődnék, hogy a nagybátyám felesége 120 kg, mégis kétpofára tömi magába minden családi összejövetelnél az édességet. Vagy, hogy az unokatestvéremet eddig minden kapcsolatában megcsalták, vagy épp ő volt a szerető.


jún. 27. 15:34
1 2 3
 11/21 grafno ***** válasza:
24%

Én azt mondanám,-hogy lehetett volna gazdagabb jelölt is de neki nem volt a meg a 25cm. Én meg az alá nem megyek!! Szeretem amikor egy férfi kiszolgal, fekszik a lábam előtt és minden kívánságomat teljesíti. A bőrszerkó kicsit hülyén all a fejen, de második ostorcsapas után már úgyis csak a földet bámulja és keri kötözzem ki. Kicsit unom már a sok éttermet a nyaralást. Azt sem tudom mikor hova megyünk. Stbstb. Vicces a 120kg neni akkor lenne amikor azt mondod, hogy kínáljatok sütivel és sosem eszik belőle, mert vigyázni kell az alakjára...

Vagy mond azt te Hamupipőke vagy és a herceged megtalalt. Vagy bármit ami poénos lehet és lehet rajta nevetni.

jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszont sose szóltál, akkor itt az ideje komolyan kiosztani őket. Hogy nem tartják annyira a párodat, hogy esetleg saját magáért szereted? Hogy ő szerintük egy nem szerethető ember? Csak a pénze szerethető? Mert ha ők így látják, kár eljönni az esküvőre. És 2 év után abbahagyhatják, volt idejük viccelni de most már elég. Minden viccnek van határa, és ha ők így akarják, akkor te is tudsz viccelni, ami neked vicces nekik sértő, mint a kövérség, munkahely, kinézet, iskola. Bárkin lehet fogást találni. Döntsék el, hogy tudnak e normálisak lenni.

Ne hagyd magad. Nem te vagy az érzékeny hanem ők a bunkók.

jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

"Anyám szerint ne legyek ennyire érzékeny, csak viccelnek, nem kell komolyan venni."


Szóval szerinte rendben van tahó módjára viccet csinálni a másikból? Na, tőlem legközelebb megkapná mind, csípőből vissza, valami olyan dologgal, ami szintén nyilvánvaló, de jóérzésű ember nem csinál belőle viccet. Biztos vagyok benne, hogy mindegyik iyen vicceskedvűnek van valamilyen archilles ínja. Ha a dagadék beszól, te meg szólj vissza, hogy egye még meg a harmadik sütit is, ekkora testtel már teljesen mindegy az a plus 400 kcal ide vagy oda" Ha torkán akad, "nem kell úgy mellre szívni, csak vicceltem, ahogy te is szoktál velem, ugye milyen jó együtt nevetni?".

Kretén társaság!

jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Ne keresd a társaságukat.
jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez irigység. Pont azért, mert te nem a pénze miatt vagy a hapsival. Azokat is irigyelni szokták, akiknek 20 évesen valami gusztustalan öreg muksóval kell ágyba bújni, ha gazdag. A te pasid viszont nem átall még vonzó is lenni számodra.


Nem védeni akarom az embereket, mert nagyon gáz, amit csinálnak, de kevés embernek adatik meg az ilyesmi: szerelem + gazdagság. A legtöbb embernek egyik sem. Erre gondolj, talán egyszerűbb lesz elviselni.

jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
28%
Mondjuk otthagyni az egyetemet diplomaszerzés előtt; azért nézd el nekik hogy nem büszkék rád. Mindezt úgy hogy utána elveteted magad egy kőgazdag palival, hát nem fest túl jól. Fejezd. Be. Az. Egyetemet.
jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

Én közölném velük a legközelebbi "viccelődésüknél", hogy mindenkinek szabad a pálya felszedni egy pénzes férfit/nőt, hajrá.

Ezzel le is zárnám a témát.

jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%
Én mást javaslok. Mikor rákezdik, szállj be a beszélgetésbe, adj nekik igazat. Mondd meg, hogy te okos lány vagy, tudod, melyik oldalán van megvajazva a kenyered. Bolond lennél valami csóró mellett életed végéig gürcölni, mikor a készbe is beülhetsz. Meglátod, le fog esni az álluk. Persze előtte beszéld meg a leendő férjeddel, nehogy komolyan vegye. Sőt, ő is beszállhat, jó kis színjáték lesz. Meglátod, abba fogják hagyni.
jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

5 éve hagytam ott a jogot, mert nem szerettem, nem érdekelt kicsit sem.

Mást tanultam utána, azóta saját vállalkozásba is kezdtem, mellette folyamatosan igyekszem képezni, fejleszteni magam. Szerencsére sikeres vagyok benne, és nem csak a munkám, de a hobbim, szenvedélyem is egyben, amivel foglalkozom.


Lehet, hogy a vőlegényem nélkül nem élnék ilyen szép házban, nem lenne ennyire jó autóm, vagy nem utaznék ilyen gyakran, csak évente kétszer. De boldogulnék egyedül is, mert amit elértem a karrieremben, azt magamnak köszönhetem. Nem a párom kapcsolatainak, pénzének.

jún. 27. 17:35
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol ertem igazabol csak egy csalad (nagybatyad es gyereke + kover felesege) zrikalnak?

Kezd kerulni őket, ha meg legkozelebb valamelyik jon ezen szovegek valamelyikevel, akkor mond, hogy szeretnel te is kerdezni valamit. Es kerdezd neg, ha neki mondana valaki ilyet ertse ugyanezt, akkor hogyan esne vagy hogy ezek szerint magabol indult ki? Es meg lehet mondani, hogy ha ez nekik annyira vicces vagy fajo pont, akkor nem muszaj veled a tovabbiakban a kapcsolatot tartaniuk, mert ilyen poent nem engedsz meg az utcan se senkinek es nekikmeg plane nem.

jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!