Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes ennyi...

Szerintetek helyes ennyi pénzt elkérni rezsire egy gyerektől?

Figyelt kérdés

1 anya 3gyerek

3 kereső 1 tanuló, havi rezsi fejenként 30ezer ft.

nagyobbik gyerek 25 kisebbik 20 éves!


2010. okt. 29. 17:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
helyes, felnőtt emberek, ennyit bőven megesznek-isznak és elhasználnak...
2010. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

na de szerintem úgy érti,hogy mind3 gyerek fizet.

Még a tanuló is

vagy rosszul gondolom?

2010. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne lenne helyes? Ha máshol laknának a gyerekek, akkor ennyiböl nem jutna semmire sem.
2010. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem, ha nincs rá szükség semennyit sem helyes. Nálunk a van nekünk sajátunk, nem szorulunk a gyerekére politika dívik az egész családban.


De. pl. a férjemék részéről már nem. Szegénynek normális volt, amennyit fizetett otthon ő meg a tesója és még az anyja bűntudatot is keltett a gyerekükben, hogy ő mennyit segít rajtuk stb.


Három dolgozó felnőtt volt és a két gyerek. Ahogy dolgozni kezdett a két gyerek, annyi pénzt vettek le tőlük, ami bőven fedezte kajástól az egész rezsit, az egész családnak. Hát van ahol így megy. Csak azt nem tudom, hogy ezek a szülők mit gondolnak?

2010. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
pfűűű én sokkal többet fizetek
2010. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor elkezdtem dolgozni, Én havi 50.000Ft-ot adtam anyunak, aztán pár hónap múlva csökkentettem 40.000Ft-ra. Igaz, nekünk volt 2 millió adósságunk, amit minél hamarabb ki akartunk fizetni. Akiknek elmondtam, mindenki sokallta! Azt Neked kell tudni, hogy 4 emberre mennyi a rezsi és a kaja. Ha mindent kiszámolsz, és úgy látod, hogy indokolt, akkor helyes! De ha kevesebb is elég, akkor kérj kevesebbet, és ösztönözd arra a gyerekeid, hogy amennyivel kevesebbet kérsz Tőlük, azt tegyék félre!

2010. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Hát azért, ha a 30ezreket összeadod, anyuka nem csak hozzájárulást kér a gyerekektől, hanem átlagos kiadások mellett fedezteti az összes költségét. Nem tudom, nekem mindig azt mondták, hogy nekünk már van, neked még ezután kell házat építeni, családot alapítani, gyereket öltöztetni, meg taníttatni, ne nekünk add.
2010. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A tanuló, nem fizet! Én lennék a 20 éves, azért kérdezem, mert sok korombeli nem ad le pénzt vagy jóval kevesebbet! Soha nem sokalltam, csak meglepődtem, mikkor kérdezősködtem, a haveroknál!
2010. okt. 29. 18:06
 9/29 anonim ***** válasza:
63%

Pofámról sülne le a bőr a gyerekemtől pénzt kérni HA NEM VAGYOK RÁSZORULVA!!!

Nyilván nem pártolom azt, hogy a gyerek élősködjön az anyján, és persze, ha kell támogassa a szülőt, meg nyilván egy ember ne tartson el három főt, de a 30 E-t soknak tartom.

2010. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Valóban igaz: minél több pénzt ad le a szülőknek a gyerek, annál később tudja megkezdeni a saját kis életét és annál tovább fog a szülők nyakán lógni.

Ha nincs rá szükség, szerintem is inkább gyűjtögesse.

2010. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!