Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltudom vinni valahová a...

Eltudom vinni valahová a családom 2000ft-ból?

Figyelt kérdés

Jövő héten egyedül leszek a kisöcsémmel,mert anyuék dolgoznak,úgyhogy legalább a hétvégére kellene valami családi program.Nekem csak 2000ft-om van.Ebből elmehetünk együtt valami jó szórakozó helyre együtt?A szüleimnek sincs több pénzük,főleg mert hóvége van,de amúgy sincs sok pénzünk.A vidámpark meg az állatkert nagyon sok pézbe kerül.Mégis nincs valami ötletetek?A család tagjainak életkorai:14,4,42,39 éves

Budapest XV. kerületben vagy környékén kellene,de nekem ötletem sincs mit lehetne csinálni,olyan hideg van,fürdeni már nem lehet,de korizni még nem lehet,ősszel nem lehet semmit csinálni!Segítenétek?


2010. okt. 29. 15:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek fel Budakeszire. Ingyen van, van egy tök szép rét, ott lehet piknikezni. Otthon összedobtok sütit meg szendókat és tök jó program. Szép időt is mondtak. Vagy Szentendrén is szép dolgok vannak, esetleg Hűvösvölgy, vagy a budai Vár..
2010. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
veszel egy pár zsömlét és felvágottat, és elmentek kirándulni valami erdőbe ;)
2010. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Végül előző hétvégén elmentünk a Közlékedési Múzeumba,etettünk kacsákat,és a kisöcsémmel játszottunk egy jót a játszótéren,és az egész ingyen volt!:)
2010. nov. 7. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!