Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy oldjam...

Mit csináljak? Hogy oldjam meg, hogy többet ne kelljen mennem hozzá?

Figyelt kérdés

Utálok apámnál lenni! A szüleim kb. 3 éve váltak el, de a gondok kb. 1 éve kezdődtek.

Apám új barátnője egy k*rva!(már bocsánat) Miniszoknyában bugyi nélkül jár mindenhova,nudista,és azt hiszi h ő pofozhat és mindenbe beleszólhat! Van egy fia is, aki nem gey okos gyerek,de jó arc szokott lenni, ő nem gonoszkodik. És a barátnője dönt mindenben, ezért fejér megyébe költöztek,és azt hiszi,hogy az ő dolga az is,ami rá korántsem tartozik!

Apám,ahogy teltek az évek,egyre jobban átvette barátnőja stílusát, és mindenki mondja, de ő maga nem veszi észre,egyedül! Anya nem akar tenni semmit mert "ő az apám", de bárhogy sírok nem enged semmit!

Tudnék még mesélni,de sztem ennyi elég...

MIT TEHETEK, HOGY NE KELLJEN ODAMENNEM TÖBBÉ? Akkor szólhatok a gyámügynek,ha megint megver?

Mit csináljak? Előre is köszönöm.


2010. okt. 29. 15:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%

Figyelj, Te meg annyira gyermek vagy, de muszaj odamenned, mivel ha nem mesz, akkor nem fogja fizetni a gyermektartast, s gondolom, hogy a Mamad is csak ezert enged oda, es nem szivessegbol.

Ezt megkell ertened. Talan vigyel magaddal valami jo olvasmanyt, vagy pedig a tankonyvedet es mondd azt, hogy tanulnod kell, mivel levagy maradva!

Ne foglalkozz a baratno kulsejevel, de elkell fogadnod ugy, hogy a papad elettarsa, tehat tisztelned kell meg akkor is, hogyha bugyi nelkul rohangal. Ne vedd eszre ezeket a dolgokat, csak a papaddal torodj, elvegre hozza mentel.

Ha Apukad mar megvert es ragaszkodik ahhoz, hogy odamenj, akkor turnod kell, mivel a gyamugynel kifogja magat magyarazni, mint eddig is, es Te leszel ujra a vesztes, tehat probalj meg alkalmazkodni es turni.

Ha vegkeppen nem sikerul, akkor a Mamaddal kell megbeszelni azt, hogy mitevo legyel.

2010. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Figyelj, Te meg annyira gyermek vagy, de muszaj odamenned, mivel ha nem mesz, akkor nem fogja fizetni a gyermektartast, s gondolom, hogy a Mamad is csak ezert enged oda, es nem szivessegbol.

Ezt megkell ertened. Talan vigyel magaddal valami jo olvasmanyt,(SZOKTAM.) vagy pedig a tankonyvedet es mondd azt, hogy tanulnod kell, mivel levagy maradva! (AKKOR MEG ELKEZD KÉRDEZŐSKÖDNI)

Ne foglalkozz a baratno kulsejevel, de elkell fogadnod ugy, hogy a papad elettarsa, tehat tisztelned kell meg akkor is, hogyha bugyi nelkul rohangal.(MÉGIS HOGY TISZTELJEM HA SEMMIRE SE VITTE ÉS 20 ÉVESEN MÁR LEBABÁZOTT? SZEXISTA) Ne vedd eszre ezeket a dolgokat, csak a papaddal torodj,(EZT PRÓBÁLOM DE BELESZÓL ÉS ENGEM SZID LE H MÉRT UGATOK BE NEKI) elvegre hozza mentel.(LEGALÁBBIS ODA SZERETNÉK)

Ha Apukad mar megvert es ragaszkodik ahhoz, hogy odamenj, akkor turnod kell, mivel a gyamugynel kifogja magat magyarazni, mint eddig is,(MÉG NEM SZÓLTAM A GYÁMÜGYNEK. HOGYAN 12 ÉVES FEJJEL? ANYA NEM TÁMOGATNÁ) es Te leszel ujra a vesztes,(EZ MINDIG ÍGY VAN) tehat probalj meg alkalmazkodni es turni.(MÁR PRÓBÁLTAM)

Ha vegkeppen nem sikerul, akkor a Mamaddal kell megbeszelni azt, hogy mitevo legyel.

Egyébként már van pár ötletem h mit csináljak. Van 1 haverom, akinél szinte ugyan ez van, őlegutóbb gesztenyéből csinált cuccokat. Az yo lenne, csak 6 napig nem elég (őszi szünet van).

2010. okt. 29. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!