Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most meg azért cikiznek mert...

Most meg azért cikiznek mert lefogytam és szebb lettem?

Figyelt kérdés

A falunkban mindenki ismer mindenkit.Régen nagyon elhanyagolt voltam,a súlyom 110 kg volt.Igen 110.A hajam csúnyára festett volt,nem érdekelt hogy hogy öltözködöm.Mindenki megszólt az utcán,kinevettek.Ez volt tavaly nyáron.Úgy döntöttem új életet kezdek,apámhoz költöztem) elegem volt abból hogy mindenki rólam pletykál,megbámul hogy milyen csúnya vagyok.Az elköltözésem óta (tavaly nyár,akkor voltam 17) 65 kg-ra fogytam,eredeti barna derékig érő hajam van,mindenki megnéz hogy milyen szép vagyok,csinosan öltözködöm,az arcom is szép.Van egy hely a városunkban,ahova nagyon sok régi ismerősöm jár,ők mindig kinevettek régen.Most visszajöttem anyuhoz,elmentem oda barátnőmmel,és kinevettek,azért ahogyan régen kinéztem.

Mostmár mindig az a régi valóban csúnya kinézetem fog eszükbe jutni?


2010. okt. 28. 17:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
:)) szivacs
2010. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
KAMUUU
2010. okt. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%

Valaki nem fogy le 110 kg-ról 65-re alig egy év alatt, hogy napi 1 órát mozog és 5 után nem eszik. Csoki csak vasárnap..:)

1 órát jóformán mindenki mozog naponta, aki dolgozik, vagy iskolába jár. Ha pedig azért tetted fel, mert ez az álmod, akkor ne a gyakorin éld ki magad, hanem kezdj el tenni a változásért!

2010. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem látod, hogy kamu? Tavaly még 17 volt, idén már 21...
2010. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De láttam, épp ezért írtam.
2010. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, mi a bajotok...Ő a Hivfruska, simán képes 1 év alatt 4 évet öregedni...ez teljesen természetes...
2010. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én láttam embert lefogyni, betegség miatt 85-ről 60 kg ra, fél év alatt, amíg keresték, meg gyógyították a baját. Belülről kétszer is meg kellett fordulnia, mire a bőre is utánament. A hasa bőre teljesen rálógott a nemi szervére, nem is kellett alsót hordjon. És nem 110-ről 60 ra, mint ez a csudálatos kérdező, aki ráadásul meg is szépült.
2010. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolsónak,

hát nem tudom, 15 kiló pedig nem sok fél év alatt, szerintem. Én is fogytam már kb annyit fél év alatt, 64ről 48ra és nem lógott semmim. Az azért nem olyan drasztikus.

Az optimális fogyás heti fél kiló( vagy 1 kiló, ha nagy a felesleg).Ha hetente fogy fél kilót, akkor 12 kiló megy le kb 1, félév alatt. Szóval valami a te történetednél se stimmel. Miért kell midnig kamuzni?

2010. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
85-60=25 kiló, és nem mindegy, hogy fogyókúrában zsírt, vagy betegségben izmot veszít az ember. Gondolkozz ember, gondolkozz!
2010. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ja, egészen véletlenül írtad, hogy 17 éves voltál tavaly, most meg 21 vagy... Tudod, ha egy éve "csúnyára festett" volt a hajad, akkor most nem lehet eredeti színű derékig érő. Ha tavaly csúnya volt az arcod, most sem szebb.

Szép mese, de szerintem inkább a valóságban próbálj élni.

2010. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!