Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy tönkre ennyi...

Miért megy tönkre ennyi házasság pár év után?

Figyelt kérdés
Egy-két éve házasodtak össze, és már sem szex, sem beszélgetések, szinte semmi.Van egy bébi, akit vagy akartak, vagy nem, sokszor már az is nyűg, mi változik pár év alatt ekkorát?Szerintetek?
2010. okt. 28. 10:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az emberekben nincs kitartás és küzdeni akarás. Sokkal egyszerűbb lelépni, mint egy dolgot megoldani. Persze vannak érzelmi oldalai is ennek, és az érzelmeket nem lehet kikényszeríteni, ha valami elmúlt, akkor szerintem ott fölösleges erőltetni a dolgokat.
2010. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%

nem olvastam az előző kommenteket, így lehet leírták már sokan. nekem az a véleményem, hogy a nők többsége alapvetően megbízhatatlan alakokkal vállal gyereket. gondolok arra, hogy beleszeret xy-ba mert milyen jófej, közben pedig megbízhatatlan link alak akinek nem való családfőnek, legalábbis nem mostanában, mert éretlen. bulizás, ivás szórakozás. a másik pedig az, hogy rosszul képzelik el a családot mint intézményt. szerintem egy család sok lemondással jár mindkét fél részéről, és rengeteg energiát munkát igényel. ha van egy gyereked, nem csak akkor van amikor éppen örömöt okoz, hanem akkor is amikor reggel fel kell kelni reggelit csinálni neki, elvinni iskolába, elmenni érte, leülni mellé segíteni a tanulásban. és amikor még pici baba akkor felkelni este amikor sír, pelenkázni stb.. embert próbáló feladatok.

az a véleményem, hogy ahogy haladunk előre, egyre éretlenebbek a fiatalok. most, hogy már kötelező sorkatonaság semmi nincs, egyre puhányabbak lesznek. nem sportolnak, cigiznek, isznak buliznak. régen is meg volt ez, de akkor talán nem volt ennyire szórakozás központú a világ, így hamarabb rájöttek arra, hogy bizony az élet kemény és sok a lemondás.

23f

2010. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!