Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért üti bele sok ember...

Miért üti bele sok ember olyanba a dolgát amihez abszolút semmi köze sincs? Vagy akik állandóan tanulmányoznak? Érdekbarátság?

Figyelt kérdés

Hála istennek én az ilyen barátokat már lekoptattam, de akkor sem értem hogy hogy lehetnek olyan "barátok" akik elvárják hogy beszámoljak a magánéletemről, vagy azt hogy mit csináltam stb és ha nem mondom akkor megsértődnek? Ha meg én kérdezem akkor meg "semmi közöd sincs hozzá".


Ezt megelégelve én is azt mondtam hogy semmi közöd sincs hozzá erre, : "de igen van közöm hozzá". Most szerintetek az ilyen ember milyen? Komolyan mondja azt amit mond vagy csak szimplán hülye?



A másik kategóriába tartoznak az olyan emberek akiket szintén ki nem állhatok akik pl engem tanulmányoznak és állandóan kérdezgetnek pl: "Miért hordod ezt a felsőt?" "Miért ilyen a hajad" "Miért nem vágatod le" "Miért van rossz kedved?" "Miért nem mondod meg?".....és még sorolhatnám.


Az ilyen emberektől a hideg is kiráz csak azt nem értem hogy egyesek mit gondolnak/képzelnek magukról.

Ha meg a sok "Miért"-es kérdésre azt válaszolom hogy "Szálljál már le rólam" (mert egy "barát") akkor meg szépen, látványosan megsértődik. Most hogy van ez? Ők elvárnak tőlem mindent a semmiért cserébe?



Ez egy érdekbarátság lenne? Nektek volt ilyen? Hogy tudnátok leírni az érdekbarátokat mert úgy tudom a "kérdezősködés" is lehet érdekből h pl vmilyen dolgot kiderítsen hogy ki lehessen az illetőt beszélni:S


2010. okt. 27. 22:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezeket azoknak mondom, akik "Miért.....?" kezdetű hülye kérdéseket tesznek fel nekem, olyanokat, amiket a kérdező is írt példának, és neki is feltesznek.
2010. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!