Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsokat tudsz adni...

Milyen tanácsokat tudsz adni egy nőnek a férfiakról?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra, véleményekre vagyok kíváncsi.Tudom, hogy nem szeretik a hisztis, zsarolós nőket, tabu a család és gyerektervezés a kapcsolat elején és hogy örök gyerekek.Mi a férfiak módszertana?
2010. okt. 27. 20:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom, hogy nem szeretik a hisztis, zsarolós nőket, tabu a család és gyerektervezés a kapcsolat elején és hogy örök gyerekek."


ezt honnan tudod? A férfiak mondták? Ezek inkább olyan női mítoszok a férfiakról..ha róluk akarsz tudni, menj közéjük, őket kérdezd! Szívesen eligazítanak.

2010. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

egy szintig aranyos amikor hisztizik egy csaj, csak ne vidd túlzásba. és azzal sem értek egyet, hogy a család és gyerektervezés tabu lenne a kapcsolat elején. aki olyan beállítottságú, az tudja, hogy mit akar, és ha családot akar akkor arra is kíváncsi -már a kapcsolat elején-, hogy esetleg ebben te partner vagy, hogy azonosak-e az elképzeléseitek.

23f

2010. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%
2010. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
2010. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, ilyenkor örülök, hogy nem használt még egy pasi se.


Örülök, hogy nem egy kúró, főző háztartási robot vagyok, akinek úgy kell működnie, mint egy robotnak, hogy kiérdemelje, hogy a nemi szervét és a házimunkáját használja egy hímnemű.

2010. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

1. Kérdésre nem mondja el, hogy mi baja van. Előbb-utóbb azonban nem fogja bírni magában tartani, és kimondja.


2. A nem tényleg nem.

2010. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

1. Sose ítélj elsőre( ezt még a kapcsolat vagy ismerkedés elejére értem)

2. Hagyj nekik életteret( hagyd, h néha egyedül legyen, a saját kis dolgaival)

3. Legyen saját véleményed mindenről és ezt ne féld elmondani ha a helyzet úgy kívánja( a pasi így elfogad "egyenrangú" félnek)

4. Szeresd és ezt mutasd is ki(bármilyen meglepő, a pasik ezt nagyra értékelik)

5. Ne erőltess rá semmit, ne legyen kényszer a kapcsolatban

6. Ha úgy érzed h nem viszonozza a szeretetet amit adsz, ha nem értékeli a szabadságot amit kap, akkor nem éri meg h rá pazarold az idődet.


A nők sok mindent megtesznek a boldog kapcsolatért, de ha a férfi ebben nem partner akkor lehet a nő akármennyire türelmes és elnéző veszett az ügy.

2010. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Olyat válassz, akivel nem kell elvárásokra koncentrálnod, hanem önmagad lehetsz,és úgy vagy neki jó...


Második tanácsom: inkább várj, mint hogy valakire, akiről érzed, hogy nem vagy belé szerelmes, rábeszéld magad. Hosszútávon se neki, se Neked nem lesz jó. Ezzel nem azt mondom, hogy nem lehet racionális szempontokat is figyelembe venni, sőt! De a "lángnak" is meg kell lennie.


Igények: egyénfüggő, van akinek az az igénye, hogy a nő mosson-főzzön-takarítson, van, akinek inkább az, hogy a nő izgalmas személyiség, jó beszélgetőpartner legyen,és így nem nézi házicselédnek. Szerintem az utóbbiakkal ismerkedj,ha csak nem vagy kifejezetten konzervatív típus.


Mint előttem valaki utalt rá, a pasiknak nem jók az antennáik, azaz célzásból, duzzogásból jelzésekből, utalásokból nem értenek, csak egyenes, szó szerinti beszédből.


KÖzépkorú nők azt tanácsolták nekem, hogy ha szeretnéd megosztva csinálni a házimunkát, erre a KAPCSOLAT ELEJÉN kell szoktatni a pasit. Amikor már a fél életed elmegy a főzéssel stb. akkor már nem lesz olyan idilli, hogy "jaj gondoskodom a kis szerelmemről" meg a pasi se lesz olyan hálás érte, mint az elején.

2010. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nemrég találtam egy idevágó írást:

[link]

2010. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!