Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki hogy...

Hogy mondjam el neki hogy felfogja?

Figyelt kérdés

sajnos nem lehet külön szobám S:

15 éves vagyok,és a hugommal lakom egy szobában.a szüleim úgy járkálnak ki be a szobából,mintha nem is lenne ajtó,mintha az egy nappali lenne!csak úgy ki be jönnek,leülnek az ágyamra,keresnek egy papírt a fiókomban,stb.már 100szor mondtam nekik hogy hagyjanak már egy kis magánéletet,már nem vagyok kisgyerek,nem kell mellémfeküdj este "lefektetni"!!de ő azt mondja jajj a kis tini!tudom én mi kell neked,egy jó nagy ölelés!!

hogy mondjam meg nekik hogy fel is fogják,KELL EGY KIS MAGÁNTERÜLET!

egyszerűen nem tudok naplót írni,még egy fogalmazást se írhatok anélkül hogy a hátam mögé jönnének hogy mit csinálsz???SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!és akkor én vagyok a rossz,mert úgy csinálok mintha körülöttem forogna a világ,és el akarok zárkózni a világ elől...


2010. okt. 27. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Detto.Nekem is ugyanígy járkálnak be.Most elvileg meglesz csinálva a másik szoba,de csak szekrénnyel lesz elválasztva,szóval így sem lesz túlságosan jó.Én már nem csinálok semmit ellene...ha zavar elhúzok itthonról.
2010. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Melléd feküdnek az ágyba? Na ez azért már tényleg több a soknál...Lehet úgy rúgtam volna belé a helyedben hogy a szoba másik végébe repül. Lesz még velük jó sok gondod ha ez így megy tovább. Világosan mondd el nekik hogy nem vagy már a kisbabájuk, lassan felnőssz, ha tetszik nekik, ha nem. Mondd meg hogy nem akarod hogy megromoljon a kapcsolatotok, de ha továbbra se hagynak neked szabad teret, akkor az lesz a vége.
2010. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

majd pár év múlva megköszönöd, h foglalkoznak veled a szüleid

nem sokára itt a karácsony.ajándék ötlet:kezelési útmutató tinikhez :-)))) tele vannak a könyvesboltok ilyen és ehhez hasonló könyvekkel

te kis tini :-DDDD

2010. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Nyitogass te is be a szobájukba a legváratlanabb pillanatokban, faggasd őket hogyí mit csinálnak, mivel foglalkoznak, mutass nekik tükröt.
2010. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez tényleg jó ötlet (:
2010. okt. 27. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:

"úgy rúgtam volna beléjük..." na ez szép


senki nem veszi észre, a SZERETETET? Nem bosszantásból, rossz indultaból csinálják, hanem szeretetből.

Jó, elismerem, hogy a te szempontodból egy kicsit túlzás a dolog, de akkor se hiszem, hogy így kellene reagálni. Tudod, mennyien vannak, akik nagyon sokat megadnának azért, hogy anyukájuk lefekvés előtt megölelje őket?

Próbáld magánügyeidet pl.: napló írás, akkor elintézni, amikor nincsennek otthon.

2010. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mindig otthon vannak.otthon dolgoznak...
2010. okt. 27. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
ez télleg cumi :D fogalmamsincs micsinálj de eggyütt érzem veled 15 l (L) :D
2010. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A te szuleid nem tudjak mi az hogy kovetkezetes szeretet, az o szeretetuk onzo es ez azetr van mert meg o maguk is eretlenek azaz gyermeklelku felnott emberek.Ilyen is van, nem tudod oket megvaltoztatni de ne hagyd h. "ramasszanak a fejedre" mert ez a vegen neked lesz roszde nagyon.
2010. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!