Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánnak így velem? Mit...

Miért bánnak így velem? Mit tudnék tenni? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés

Minden nap csak szidnak. Nagyon sokszor nekem kell mosogatnom,ezzel nemis lenne baj,de a hugomnak soha nem kell,ő valahogy mindig megússza. Ha bármit csinálok az rossz,nem értenek meg,nem tudok nekik elmondani semmit pl. fiú ügyben,anyám is miden k*csögnek meg ilyennek elhord,kutat nálam,pakol,de össze-vissza,feltúrja a cuccaim,elolvassa a naplóm,ilyenek...Apám is azt mondja hogy húzzak el a háztól,mert ritka bunkó vagyok,semmi közünk egymáshoz,ilyenek...:| Pedig nem csinálok semmi olyat,már alig várom hogy nagykorú legyek,és elhúzzak innen.Nem bíznak meg bennem,most egy srác totál összetörte a szívem,nem tudom nekik elmondani,mert nem bízok bennük. :// És vidításképpen most hétvégén barátnőmmel voltam vásárolgatni,hogy ne legyek annyira szomorú,és azt hiszik hog fiúval vagyok.

Lehet hogy nem tűnnek nagy dolgoknak,de egy idő után már marha fárasztó tud lenni.

Bocsi ha hosszú.

Amúgy a hugom 13 éves,én 15L.


2010. okt. 27. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Persze, nem gondolom komolyan.


Mint ahogy pedofilok sincsenek, családon belüli erőszak sem létezik, öngyilkosságot sem követett el még senki, és a csecsemőgyilkosságok is csak a képzelet szüleményei.

2010. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Én is nő vagyok, és mindig a ringyó pasi tehet róla."


Látod, ezt még te sem gondolod komolyan :D Miért szerepel ebben a mondatban a "ringyó" szó?

2010. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Te beteg vagy!!

Nem kíván engem

2010. okt. 31. 08:02
 14/16 anonim válasza:

19:39

Rettenetesen sajnállak ha te ilyen világban élsz!Ilyen baromságot írni egy amúgy is összezavarodott, tanácstalan tininek!!Te beteg vagy basszus!!

2010. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én is sajnálom magamat, hogy a való világban élek, nem pedig egy tündérmesében.
2010. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Másrészt, milyen tanácsot adjak neki, ha a baj nem ővele van, hanem az őseivel?
2010. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!